FPV дрон, придбаний Максимом Харченком 14 років з м.Прилуки,  завдячуючи очільнику Сухополов’янської громади Денису Росовському і команді волонтера Вячеслава Мережка,  04 травня 2024 року був доставлений до 116 окремої механізованої бригади (медичної роти), яка базується під м.Куп’янськ (Харківщина), вже виконує бойові завдання на передовій. Тато Максима -  Андрій Харченко з початком повномасштабного вторгнення російської федерації  став на захист суверенітету та територіальної цілісності України майстром відділення технічного обслуговування автомобільної техніки взводу забезпечення самохідного артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи, добровольцем. Але, на жаль,  14 липня 2022 року загинув під час артобстрілу  у ході  виконання бойового завдання в Донецькій області.

Щиру подяку за придбаний коптер висловив депутат сільської ради Микола Мамченко, який наразі проходить службу в даному бойовому підрозділі ЗСУ. Наближаємо Перемогу разом!  Все буде Україна!