08 липня 2024 року команда Благодійної організації «Благодійний фонд «Право на захист» відвідали Сухополовянську сільську об’єднану територіальну громаду. Представники фонду передали в стаціонарне відділення територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) сільської ради  пральну та сушильну машини, вимірювач артеріального тиску в кількості 6 штук, милиці, палиці, глюкометри, гігієнічні набори, каністри та ряд  товарів та засобів господарського призначення для  прибирання, прання. Сухополов'янська громада щиро вдячна команді Благодійної організації «Благодійний фонд «Право на захист» за підтримку громади у цей нелегкий час. Тільки разом в єдності наша сила!