На Чернігівщині СБУ викрила корупційну схему збагачення чиновників одного із комунальних лісгоспів

На Чернігівщині співробітники СБУ викрили «діяльність» посадових осіб одного із лісгоспів, які організували схему реалізації необлікованої деревини підприємцям для подальшого експорту.

Послуги, пов’язані з житлом на Гіді

Плануєте поліпшити житлові умови або отримати від держави житло для тимчасового проживання? Для вашої зручності зібрали добірку держпослуг, пов’язаних із житлом на Гіді.  Обирайте ту послугу, що для вас є актуальною, та дізнавайтеся: як отримати і що для цього потрібно, строк та вартість послуги, що робити, якщо вам відмовили та інше. Для свідоцтва про право власності:

З метою наближення надання послуг населенню

З метою забезпечення належного благоустрою та надання якісних послуг населенню по вивезенню твердих побутових відходів  Сухополов’янською сільською радою здійснені роботи по встановленню  в адміністративному центрі громади - с.Сухополова трьох майданчиків, які облаштовані  новими  сучасними  сміттєвими контейнерами, за адресами: по вулиці Чернігівській (в районі сільського кладовища) - 3 контейнери; по  вулиці Олега Кошового – 2 контейнери та по вулиці Шевченка (район стадіону) -  2 контейнери.

У Сухополов'янській ОТГ створено Ландшафтний заказник!

22 жовтня 2021 року на території Сухополов'янської громади утворено Ландшафтний заказник місцевого значення "Берізки". Депутати проголосували за визнання цього об’єкту природно-заповідним на засіданні обласної ради шостої сесії восьмого скликання. Новостворений заповідник «Берізки» площею 6,5 га розташований в адміністративних межах Ряшківського старостинського округу неподалік села Оникіївка. На території є молодий березовий ліс з домішками липи, ясена та клена. Окрім червонокнижних рослин (сон-трава, підсніжник білий, ковила волосиста, осока затінкова, косарики тонкі) зустрічається тут і регіонально рідкісний - оман високий. Заповідник створений на землях громади без їх вилучення, становить науково-дослідний, рекреаційний та освітньо-виховний інтерес. Над реалізацією цього проекту громада працювала протягом 6 місяців. Щиро дякуємо депутатам обласної ради за прийняте рішення.

ТОВ "ДЕРЕВООБРОБНИЙ КОМБІНАТ "СІХЕ УКРАЇНА"  ПОТРІБНІ ПРАЦІВНИКИ!

ТОВ "ДЕРЕВООБРОБНИЙ КОМБІНАТ "СІХЕ УКРАЇНА" ПОТРІБНІ ПРАЦІВНИКИ!

Для прискорення укомплектування вакансій майстер цеху, слюсар-налагоджувальник, столяр-станочник та різноробочий у Прилуцькій міськрайонній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбулась відеопрезентація роботодавця з міста Чернігів – ТОВ «Деревообробний комбінат  «СІХЕ УКРАЇНА», який є провідним філіалом китайського виробництва паркетної дошки.

Виїзна акція

21 жовтня фахівці Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості провели виїзну акцію, під час якої прилучани мали змогу ознайомитися з послугами служби зайнятості та базою легальної роботи.

ЗА ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА БЕЗРОБІТНИМ «СВІТИТЬ»  КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

ЗА ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА БЕЗРОБІТНИМ «СВІТИТЬ» КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Бути безробітним і одночасно працювати не вийде. Громадянам доведеться повернути незаконно отримані кошти, якщо вони перебували на обліку в службі зайнятості, отримували допомогу по безробіттю і одночасно нелегально працювали, виконували роботу, надавали послуги за цивільно-правовими договорами, займалися підприємницькою діяльністю, отримували соціальні виплати.

Відбулося   засідання виконавчого комітету сільської ради

Відбулося засідання виконавчого комітету сільської ради

20 жовтня відбулося  засідання виконавчого комітету Сухополов’янської сільської ради. На  розгляд виконкому вносилося  29 питань. Члени виконавчого комітету схвалили ряд програм, а саме: Програму благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2021 рік (в новій редакції); Програму з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат та інших заходів Сухополов’янської сільської ради  на 2021-2022 роки (в новій редакції); Програму охорони навколишнього природного середовища на 2021-2022 роки (в новій редакції); Програму соціального захисту та соціального забезпечення окремих категорій громадян Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки; Програму з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат та інших заходів Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки; Програму організації та проведення  громадських робіт на території Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки; Програму харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти на 2022 рік; Програму цивільного захисту Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки та  Програму компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян  автомобільним та залізничним  транспортом на 2022- 2024 роки, які будуть унесені на затвердження сесії сільської ради.

Дякуємо за співпрацю!

Для комунального підприємства сільської ради „АРТ – С”, ТОВ „АГРОКІМ” придбані чотири тракторні шини з камерами для трактора МТЗ – 80. Дякуємо  керівництву товариства за підтримку та розуміння.