Привітали з Різдвом Христовим!

6 січня Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський та  староста Заїздського старостинського округу Ніна Свистун побували у стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сухополов’янської сільської ради, щоб привітати із світлим святом Різдва Христового людей поважного віку, підопічних відділення, і побажати їм у це величне світле свято міцного здоров’я, добра, тепла і затишку. Денис Росовський  у вітальному слові передав найщиріші слова привітань, поваги та подяки підопічним стаціонарного відділення від благодійників – директора ПрАТ «Прилуцький хлібозавод» Людмили Супруненко, директора ТОВ «Прилуцький хлібодар» Миколи Супруненка, а також голови фермерського господарства «Деметра-Агро МС» Володимира Мусієнка, які передали солодощі та фрукти до свята. Сільський голова наголосив на тому, що керівництво громади постійно  опікується  питаннями життєдіяльності стаціонарного відділення, створюючи для його проживаючих усі необхідні комфортні умови. Звернулися до підопічних із словами вітання  староста Заїздського старостинського округу Ніна Свистун та завідуюча стаціонарного відділення  територіального центру Наталія Петренко, які бажали  Божої Благодаті, віри, надії та впевненості у завтрашньому дні.

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту  осіб з інвалідністю інформує.

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю інформує.

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю інформує, що стартувала звітна кампанія щодо подачі працедавцями Звіту про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю за формою № 10-ПОІ.

ТОП-10 вакансій на початок року

На початок січня 2022 року в базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічувалось понад 700 вакансій. Серед них є й високооплачувані. Отже, кому роботодавці Чернігівщини готові платити найбільше і скільки саме?

44,5% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру  медичної статистики, станом на 4 січня в області зроблено 749 236 щеплень. Повну вакцинацію (2 дози) мають 362 925 осіб, або 44,5 % дорослого населення. Також з-поміж них 24 особи отримали додаткову та 10 — бустерну дозу. Ще 23 352 особи (або 2,8 %) отримали першу дозу препарату.