До уваги роботодавців!

Не зайвим буде нагадати, що до 01 лютого юридичні особи з чисельністю штатних працівників від 8-ми осіб мають подати Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії в сприянні працевлаштуванню за 2021 рік.

Зустрічали колядників!

Новорічно-різдвяні свята продовжуються. Дзвінко лунала коляда цьогоріч і в адміністративному приміщенні Сухополов'янської ОТГ. Зі святковими вітаннями та колядками завітали жителі с. Яблунівка. Щиро дякуємо за привітання.

Займаєтесь посередництвом у працевлаштуванні - звітуйте до служби зайнятості

Це стосується тих роботодавців, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні, здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців, надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

95-річчя в  ОТГ!

95-річчя в ОТГ!

10 січня святкує 95-річчя  жителька  села Сухополова Андреєва Марія Андріївна. З нагоди цієї дати  ювілярка приймала щирі вітання від   Сухополов’янського  сільського  голова  Дениса Росовського, депутата сільської ради Олексія Івахненка та голови первинної ветеранської організації с.Сухополова  Петра Середи,   які  бажали їй міцного-міцного здоров’я,  підтримки рідних та друзів, благополуччя, тепла, добра  та  довгих років життя. Марія Андріївна  була вдячна за вітання,  виявлену турботу, увагу  та подарунок.

Допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї

1 січня 2022 року набирає чинності Порядок надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 397 «Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей».

Вітання Сухополов’янського сільського  голови  Дениса Росовського

Вітання Сухополов’янського сільського голови Дениса Росовського

Дорогі жителі Сухополов’янської громади!  У ці новорічні святкові дні тепло і сердечно вітаю Вас з Різдвом Христовим! Це світле і радісне свято об’єднує в собі і наше  дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє. Тож нехай яскрава Різдвяна зірка об’єднає і усіх нас чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей, нехай в родинах панують злагода і спокій, а кожна оселя наповниться світлою радістю та дзвінким дитячим сміхом. Нехай проміння Віфлеємської зорі осяє наші душі і серця світлом миру, хай Різдво Христове утверджує нашу віру в перемогу, кріпить нашу громаду добром, злагодою та достатком, об’єднує та надихає на нові починання, звершення і здобутки. Нехай велике свято наповнить Ваші серця вірою, надією та коханням, а життєва нива з року в рік засівається зернами добра, щастя та благополуччя.

Щиро  вітаємо з Різдвом Христовим!

Щиро вітаємо з Різдвом Христовим!

Це величне свято нехай принесе радість зустрічі з дорогими людьми, наповнить життя затишком, світлом та  теплом,  подарує духовне очищення та впевненість у завтрашньому дні! Божого Благословення на нові задуми та звершення, віри, що не дає зламатися, і надії, що допомагає долати перешкоди. Зі світлим святом Різдва!