Шановні пенсіонери та отримувачі соціальних виплат!

Укрпошта, Пенсійний Фонд України та Міністерство соціальної політики роблять все, щоб навіть в складних умовах воєнного стану ви своєчасно отримали свої виплати за березень поточного року. Будь ласка, ознайомтесь з правилами виплат.

Розпорядження голови Чернігівської обласної військової адміністрації

У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, введенням на території України воєнного стану, на підставі Закону України "Про правовий режим воєнного стану" головою Чернігівської обласної військової адміністрації сьогодні, 01 березня 2022 року, видано розпорядження "Про дозвіл на відчуження (вилучення) майна та матеріальних цінностей"

З Україною Європейський Союз точно буде міцніший – Глава держави на сесії Європарламенту

Україна довела свій європейський вибір і заплатила за нього високу ціну. Зараз час Європі продемонструвати, що вона обирає Україну. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час дебатів у ході надзвичайної пленарної сесії Європейського парламенту на тему «Російська агресія проти України».