Чому не варто зловживати статусом безробітного?

Серед офіційно зареєстрованих безробітних є такі, які намагаються «всидіти на двох стільцях», а саме: перебувати у статусі безробітного, отримуючи допомогу по безробіттю, та паралельно мати інший дохід.

Роботи з грейдерування доріг громади тривають!

У Сухополов’янській територіальній громаді по населених пунктах старостинських округів продовжуються роботи з  підсипки ґрунтових доріг, які  не мають  твердого покриття. 26 травня   в  с.Сухополова (адміністративний центр громади)   по вул. Незалежності, а  в с. Пирогівці  по вул.Удайській  було організовано підвезення   цегляного бою  для підсипки дорожнього полотна та виконано його  розрівнювання спеціалізованим транспортом.

У Сухополов’янській громаді продовжуються роботи із грейдерування

У Сухополов’янській громаді продовжуються роботи із грейдерування, яке застосовується для вирівнювання доріг із грунтовим покриттям. Грейдером Сухополов’янської громади прогрейдеровано дорогу від с.Заудаївське до с.Високе у Смоському старостинському окрузі. Працюємо далі.

Грейдерування доріг продовжується!

У Сухополов’янській громаді продовжуються роботи із грейдерування, яке застосовується для вирівнювання доріг із грунтовим покриттям. У вівторок 24 травня 2022 року грейдер Сухополов’янської громади працював у селі Ряшки Ряшківського старостинського округу. Прогрейдеровано вулиці – Зелена, Гагаріна, Ломачівка, Острівська та Рибацька. Роботи будуть продовжені. Працюємо далі.

Ваучер на навчання для громадян 45+

Війна змінює людей, їх долі, професії. Нерідко у зрілому віці знову доводиться сідати за парти, аби бути конкурентоспроможними на ринку праці. Державна служба зайнятості пропонує громадянам старше 45 років отримати ваучер на навчання.

Дякуємо за небайдужість та підтримку!

Є в кожного з нас вірні друзі, які завжди підставлять плече. Особливо цінні вони у цей непростий час. Серед небагатьох надійних друзів Замістянського закладу загальної середньої освіти - приватний підприємець Вячеслав Маценко. Тішить око його подарунок школі - бетонний паркан. І зараз, коли постала необхідність ліквідації фундаментних тріщин будівлі школи, вкотре пересвідчилися, що від розмови з В. Маценком і до справи - один крок. Матеріали  надано, робота триває. Щиро вдячні Вячеславу за небайдужість та підтримку!

Фонд перерахував 11,7 млн гривень допомог для працівників Маріуполя, зокрема Азовсталі

Фонд соціального страхування України перерахував лікарняні і декретні допомоги для 2 712 працівників підприємств Маріуполя – це перші виплати для маріупольців, які вдалось здійснити після російського вторгнення у місто. Загалом на рахунки вже направлено 11,7 мільйона гривень допомог, готуються наступні виплати.