Вічна пам'ять!

Сухополов'янська ОТГ висловлює щирі співчуття головному спеціалісту відділу бухгалтерського обліку та господарської роботи Ользі Лелюх з приводу непоправної втрати - смерті її рідного брата Харченка Андрія Андрійовича, який загинув захищаючи нашу землю від російського агресора. На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. Щиро поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

З Днем бухгалтера!

Вітаємо усіх професіоналів обліку і аудиту зі святом – Днем Бухгалтера! Нехай у Вас все сходиться, нехай завжди все буде гаразд, нехай буде поменше звітів і робота буде тільки в радість. Бажаємо гарних доходів і завжди хорошого настрою! Наближаємо перемогу разом.

Вдячні за надання допомоги та співпрацю!

15 липня голова Сухополов’янської територіальної громади Денис Росовський разом із старостою Ніною Свистун та депутатом Чернігівської обласної ради від ВО «Батьківщина» Вітою Солоревою   відвідали  с.Тихе  Заїздського старостинського округу –  один з населених пунктів,  будівлі  жителів якого зазнали руйнувань внаслідок ракетного обстрілу  російської федерації 13 червня 2022 року. Керівництво Сухополов’янської громади надає допомогу місцевим жителям у поступовому  відновленні зруйнованих помешкань, зокрема дахів. За фінансової підтримки і сприяння громадського діяча  Сергія Коровченка  і Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» цього дня  до вищезгаданого населеного пункту було  доставлено  100  листків шифера на загальну суму 36 тисяч гривень з метою подальшої передачі його в першу чергу місцевим жителям, які проживають у селі і потребують відновлення житла (Мирошник Т.М.- 20 шт., Устюжанина О.М. - 20 шт., Дмитренко Н.О. – 20 шт.,  Замай В.М.– 20 шт., Чала А.І. – 10 шт.,  Чайковський С.Ю. – 5 шт.,  Чучук Б.І. – 5 шт.). Місцеві жителі  мали змогу безпосередньо  поспілкуватися з очільником громади з питань, які їх найбільше турбували.

Чи оплачуються лікарняні під час простою?

Кожен працівник має право на отримання компенсації втраченого за час лікування заробітку – в умовах війни Фонд соціального страхування України продовжує фінансувати допомоги по тимчасовій втраті працездатності в повному обсязі.

Позначка зв’язку хвороби або травми із виробництвом в е-лікарняному встановлюється лікарями Фонду

Застраховані особи отримують від Фонду соціального страхування України компенсацію втраченого за час лікування заробітку незалежно від причин настання тимчасової непрацездатності (виключення – непрацездатність, викликана сп’янінням, протиправною діяльністю тощо). Однак якщо у загальних випадках розмір допомоги від ФССУ буде залежати від тривалості страхового стажу, то в разі травмування під час виконання посадових обов’язків чи профзахворювання Фонд профінансує допомогу в обсязі 100% середнього доходу незалежно від стажу.

Обережно – амброзія!

В останні роки яскраво-зелена рослина з ажурними листочками – амброзія, поширилась з півдня практично на всю територію України. У минулих роках її було виявлено і на території Сухополов’янської сільської територіальної громади.

Добірка держпослуг на Гіді для тих, хто хоче створити сім’ю під час війни

Повномасштабна війна тільки збільшила цінність кохання та страх його втратити. Для всіх, хто зараз гостро проживає відчуття моменту «тут і зараз» та бажання це узаконити, — держпідбірка нижче. Шлюб

Виїзний прийом громадян у с.Нетяжино!

13 липня сільський голова Денис Росовський спільно з першим заступником сільського голови Андронікою Тарасенко та секретарем сільської ради Ольгою Євтушенко провів виїзний особистий прийом громадян у селі Нетяжино Нетяжинського старостинського округу громади. Під час зустрічі піднімалися питання організації навчального процесу для дітей, автобусного сполучення, приватизації земельних ділянок  тощо. По всіх порушених питаннях громадяни отримали консультативну допомогу та вичерпні роз'яснення. Щиро дякуємо мешканцям, які прийшли на зустріч.