Виїзний прийом громадян у с.Рудівка!

13 липня сільський голова Денис Росовський спільно з першим заступником сільського голови Андронікою Тарасенко та секретарем сільської ради Ольгою Євтушенко провів виїзний особистий прийом громадян у селі Рудівка Рудівського старостинського округу громади. Під час зустрічі піднімалися питання необхідності ремонту дерев'яної підлоги у церкві, ремонту даху котельні у школі, поновлення роботи дитячого садка, благоустрою віддалених вулиць тощо. Підняті питання взято на опрацювання. Щиро дякуємо місцевим мешканцям, що прийшли на зустріч.

Допомоги від Фонду за лікарняними склали 4,6 тис. грн на особу за підсумками півріччя

За оперативними даними упродовж першого півріччя 2022 року за допомогами у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності від Фонду соціального страхування України звернулись понад 1,5 мільйона українців. У середньому за цей період кожен з них провів на лікарняних майже 11 оплачуваних за кошти ФССУ днів.

Усе, що потрібно для керування транспортом — на Гіді

Мінцифра зібрала підбірку держпослуг, без яких керування транспортом було б неможливе. Перевезення вантажу та отримання на нього дозволу, отримання посвідчення водія або реєстрацію (перереєстрацію) транспортних засобів… На Гіді є все, хай там що ви не планували. Для авто

З днем Петра і Павла!

Від душі вітаємо з днем пам’яті апостолів Петра і Павла! Бажаємо здоров'я, добра, удачі, величезної, чистої та міцної віри. І найціннішого на сьогодні – миру над головою та спокою в Україні! Нехай святі апостоли завжди зберігають щастя у Вашому домі, а Господь дарує благословення Вам, Вашим рідним та близьким!

Суботник на кладовищі!

Шанувати померлих, які були нам дорогими за життя – це не лише пригощати знайомих та сусідів цукерками і печивом у пам’ятні дати… Значно важливіше не забувати дорогу до місця останнього спочинку своїх рідних та близьких, аби їхні могили не перетворювалися на пагорби, порослі бур’яном, коли вже навіть неможливо встановити, хто тут похований. Кладовище — це святе місце, адже там спочивають ті, хто відійшов у вічність.

Відбулася  21  сесія Сухополов’янської сільської ради

Відбулася 21 сесія Сухополов’янської сільської ради

08 липня відбулася 21 сесія 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  під час якої  було розглянуто 15 питань. На початку  пленарного засідання сесії депутати сільської ради, посадовці, старости старостинських округів громади, запрошені вшанували  хвилиною мовчання   світлу пам'ять, громадянську відвагу та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Виїзний прийом в с.Білорічиця

07 липня  сільський голова Денис Росовський провів виїзний особистий прийом громадян у селі Білорічиця Білорічицького старостинського округу громади.

Фонд виплатив понад п’ять мільярдів гривень лікарняних за час війни

Державний страховий захист від Фонду соціального страхування України зберігається для працевлаштованих українців попри воєнний стан. З початку війни Фонд виплатив застрахованим особам з усієї України понад п’ять мільярдів гривень лікарняних і декретних – допомоги від ФССУ отримав майже один мільйон українців.