Встановили зупинку!

На прохання місцевих мешканців Замостянського старостинського округу Сухополов’янською ОТГ за кошти місцевого бюджету облаштовано патріотичну автобусну зупинку у селі Замістя. Раніше у цьому місці не було зупинки, але автобуси зупинялися на вимогу. Встановлення зупинки обумовлене необхідністю жителів сховатися від снігу та дощу при чеканні автобуса у негоду. Сподіваємося, що наразі для жителів села Замістя покращилися умови очікування автотранспорту. Щиро вдячні місцевому підприємцю В’ячеславу Маценку за допомогу у проведенні робіт по встановленню зупинки на місцевості.

Для профілактики дифтерії та правця

Дитячий фонд ООН (UNICEF Ukraine) доставив в Україну понад 700 тис. доз вакцини для профілактики дифтерії та правця зі зменшеним вмістом антигена (АДП-М), яку використовують для дітей після 6 років та дорослих.

Відбулося  спільне засідання виконавчого комітету з постійною  комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства

26 жовтня відбулося спільне засідання виконавчого комітету з постійною комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства, під час якого було розглянуто  20  питань.

Вірус кору

Вірус кору надзвичайно заразний. Дев’ять із десяти невакцинованих людей, які контактують із хворим, будуть інфіковані. Щобільше, вірус кору може жити в повітрі та на поверхнях до двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення.

Що треба знати вагітним жінкам, які зареєстровані в службі зайнятості як безробітні?

Особа, яка отримує послуги в службі зайнятості як безробітна, повинна своєчасно повідомляти свого кар'єрного радника про зміну обставин, які впливають на можливості її працевлаштування, умови виплати матеріального забезпечення та отримання соціальних послуг.

УВАГА!

Сьогодні, 22 жовтня, рашисти здійснили ще одну ракетну атаку на енергетичні об’єкти магістральних мереж західних регіонів України. Масштаб пошкоджень співставний або може перевищувати наслідки атаки 10-12 жовтня.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі 22 жовтня 2022 року  до 13.00 відбудеться можливе відключення електроенергії в с.Малківка, с.Сухоярівка, с.Заїзд, с.Високе, с.Оникіївка, с.Ряшки, с.Смош.

ПОВІДОМЛЕННЯ  начальника Прилуцького територіального центру комплектування та соціальної підтримки

На виконання Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» та від 24 лютого 2022 року № 69/2022 «Про загальну мобілізацію» усі громадяни, які пересуваються територією України, зобов’язані мати при собі: