Зустріч з родинами загиблих Героїв  Сухополов’янської громади

У ці надзвичайно складні дні випробувань для нашої держави  та українського народу на витривалість, усвідомлюємо  надвисоку ціну соборності та незалежності  України – незліченну кількість відданих життів  захисників і захисниць України, які, ризикуючи собою, демонструючи   відчайдушну згуртованість, готовність давати гідну  відсіч  ворогу, щодня наближаючи перемогу над російським агресором. Пам’ятати усіх, кого ворожі обстріли навіки вирвали з обіймів рідних, – обов’язок кожного з нас.

Благоустрій у Ряшківському старостаті!

У Сухополов’янській громаді продовжуються  роботи з благоустрою  в рамках проведення весняного місячника на території населених пунктів сільської ради, який проходить  з 01 квітня по 30 квітня 2024 року.

Оголошення про проведення конкурсу по визначенню виконавця послуг на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Сухополов’янської сільської ради

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про управління відходами», постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2023 року № 918 «Про затвердження порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів», постановою Кабінету Міністрів України  від 08.08.2023 року № 835 «Про затвердження Правил надання послуги з управління побутовими відходами та типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами», розпорядженням Сухополов’янського сільського голови  «Про  оголошення конкурсу по визначенню виконавця послуг на здійснення операцій  із збирання та перевезення побутових відходів»    від   29 квітня  2024 року  № 54,  Сухополов'янська сільська рада оголошує конкурс по визначенню виконавця послуг на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Сухополов’янської сільської ради:

Дякуємо за ремонт дороги!

У Сухополов’янській територіальній громаді продовжуються роботи  з благоустрою, зокрема  в адміністративному центрі  громади – с.Сухополова  були  виконані роботи по поточному  ремонту  дорожнього полотна  мосту, що по  вул.Чернігівській. Висловлюємо слова щирої  вдячності за виконання робіт та надану допомогу  НГВУ «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта». Сподіваємося на подальшу співпрацю  на користь жителів громади. Працюємо далі. Разом ми – сила!

Активності Молодіжної ради тривають

25 квітня на запрошення наших друзів та партнерів Чернігівського обласного молодіжного центру та ГО "Сфера молоді" (м. Чернігів) делегація учасниць нашої Молодіжної ради у складі секретаря Олени Чамор та Олени Козленко взяли активну участь у Стратегічній зустрічі в рамках Проєкту "ДРІМ" (Дієва робота ініціативної молоді), що проходила в м. Чернігів.

Продовження співпраці з  Проєктом  «ГОВЕРЛА»

Сухополов’янська громада продовжує  продуктивну співпрацю з проєктом «ГОВЕРЛА». 25-26 квітня 2024 року  очільник Сухополов’янської громади  Денис Росовський і начальник відділу – державний реєстратор  відділу «Центр надання адміністративних послуг» Ірина Якименко взяли участь у навчально-практичному  тренінгу «Практика застосування  Закону України «Про адміністративну процедуру»: виклики для органів місцевого самоврядування, пошуки шляхів їх вирішення». На тренінг були запрошені  посадові особи місцевого самоврядування місцевих рад територіальних громад-партнерів Сумської та Чернігівської областей. У ході заходу учасники отримали як теоретичні, так і практичні знання щодо реалізації Закону України «Про адміністративну процедуру», що дозволить посадовим особам місцевого самоврядування застосовувати новації Закону на практиці.