Повернулися лелеки!

Лелеки. Їх називають вісниками миру. І в цьому є раціональне зерно – адже лелека, запевняють знавці птахів та їх звичок, ніколи не вибере небезпечне місце.

З 1 квітня 2023 року на Чернігівщині розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів

З 1 квітня 2023 року з метою охорони нерестовищ у рибогосподарських водних об’єктах та забезпечення сприятливих умов нересту водних біоресурсів, відповідно до рекомендацій Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України, наказом Чернігівського рибоохоронного патруля від 23.03.20213 № 36 - од на Чернігівщині встановлено нерестову заборону на промислове, любительське і спортивне рибальство.

Сільгосппідприємства Чернігівщини потребують працівників: актуальні понад 60 вакансій

З приходом весни традиційно пожвавлюється попит на працівників сільського господарства, адже саме в цю пору року стартують весняно-польові роботи. Не став винятком і цей рік. Попри воєнний стан та постійні ворожі обстріли прикордоння, місцеві сільгосппідприємства продовжують працювати та тримати економічний фронт.

Підготування до впорядкування території громади!

27 березня працівники адміністративного центру Сухополов’янської громади за участі сільського голови Дениса Росовського у залісненому масиві накопали 110 саджанців сосни для майбутнього впорядкування та озеленення локацій на території населених пунктів громади. Адже, приємно бачити результати своєї праці і робити щось важливе та корисне для її жителів.  Чим більше бажаючих буде в нашій громаді щось робити хороше, тим більше буде мешканців, які почнуть творити, а не нищити. Тож, закликаємо приєднуватись до суботників та озеленення громади! Бо краса ‒ то велика сила.

Підтримуємо наші мужні та незламні ЗСУ!

Повномасштабна війна, розв’язана жорстоким та цинічним російським агресором, внесла свої корективи в усі сфери життєдіяльності територіальних громад України.З перших днів війни Сухополов’янська громада у співпраці з суб’єктами господарювання, волонтерами, депутатами сільської ради, членами виконавчого комітету, старостами, посадовцями і жителями громади підтримувала та надавала необхідну допомогу за зверненнями військових Збройних Сил України.  На сьогодні цілеспрямована робота в даному напрямку продовжується.     До сільської ради звернулися військові, наші земляки, з проханням допомогти в придбанні котушки для металошукача. За кошти, зібрані на благодійних концертах, котушку було придбано (9900 гривень) та передано до одного з підрозділів ЗСУ.  В єдності наша сила! Віримо у наші мужні і незламні ЗСУ! Тримаймося та наближаймо Перемогу разом! Все буде Україна!

Шановні  воїни-нацгвардійці!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом –  Днем Національної гвардії України! З 2015 року, ураховуючи значення та роль Національної гвардії України у виконанні завдань із забезпечення державної безпеки та оборони держави, Нацгвардія України отримала своє національне свято, яке було призначено Указом Президента України на 26 березня.

Закликаємо приєднуватися до впорядкування території!

24 березня працівники адміністративного центру Сухополов’янської громади за участі сільського голови Дениса Росовського та депутата громади Анатолія Руденка у лісовому масиві накопали 200 саджанців липи для майбутнього впорядкування та озеленення локацій на території громади. Хотілося, щоб ми, всі разом, жителі та суб’єкти господарювання - установи, підприємства, організації, навели лад у нашому спільному домі – Сухополов’янській громаді.Закликаємо приєднуватися до толоки усіх жителів, впорядковувати прибудинкові території та зелені зони, висаджувати дерева та кущі, квіти. Разом ми сила!