Роботи з благоустрою!

На території Канівщинського старостинського округу розпочаті роботи по благоустрою території. Завдяки допомозі ТОВ «Агрікор Холдинг» 22 березня проведено роботи по впорядкуванню сміттєзвалища, яке знаходиться за селом Канівщина. Працюємо далі.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу та забезпечення ефективної зайнятості населення. Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Відбулося засідання Координаційної ради

23 березня 2023 року відбулося засідання Координаційної ради Сухополов’янської сільської ради з питань гендерної  рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, профілактики соціально-небезпечних хвороб та формування здорового способу життя.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються електромонтери

Чернігівська обласна служба зайнятості пропонує громадянам, які мають професійно-технічну, фахову передвищу або вищу освіту, не зареєстровані в службі зайнятості як безробітні та не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, безкоштовно отримати ваучер на навчання. Він дає право здобути новий фах або підвищити існуючу кваліфікацію, обравши одну із 70 затверджених професій та спеціальностей. Гнучкі форми підготовки дозволяють навчатися без відриву від роботи.

Мікрогранти: статистика ухвалених рішень

«Власна справа» – одна з найпопулярніших програм урядового проекту «єРобота». Стати її учасником і отримати мікрогрант на створення або розвиток бізнесу можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають підприємницького досвіду.

Від щирого серця вітаємо з прекрасним святом, з Днем 40 Святих!

Бажаємо миру і гармонії в душі, здоров'я, міцності духу і Божого благословення. Нехай Ваші добрі справи надихають оточуючих! Нехай Бог нам всім допомагає! Сьогодні всі українці в молитві за перемогу, мир і добро!

21 березня - Всесвітній день соціальної роботи

Щорічно третього вівторка березня відзначається Всесвітній день соціальної роботи. У 2023 році дата святкування припадає на 21 березня. Свято започаткувала Міжнародна асоціація шкіл соціальної роботи сумісно з Міжнародною федерацією соціальних працівників в 1983 році. Система надання соціальних послуг – це підтримка людей у складних життєвих обставинах, забезпечення гідного рівня життя тим, хто з об’єктивних причин не може обійтися без соціального супроводу та допомоги. На сьогодні,  у час   повномасштабного вторгнення російської федерації на територію нашої країни особливо важливою є реалізація державної політики у сфері надання соціальних послуг  внутрішньо переміщеним особам з різних регіонів, де ведуться бойові дії, родинам загиблих Героїв територіальних  громад, піклування про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, малозабезпечених та багатодітних сімей, яким є надзвичайно необхідна допомога у подоланні  життєвих труднощів. Висловлюємо слова глибокої поваги та вдячності всім, хто працює у галузі соціальної роботи, за Вашу непросту та надважливу щоденну працю. Тримаймося  та  наближаймо Перемогу разом! Все буде Україна!

У трактористи після 45-ти

Щоб бути конкурентоспроможним на ринку праці, сьогодні замало лише мати якусь професію, а здобуту давно - й поготів. Адже знання, уміння та навички людини застарівають протягом життя, а от сучасні, кваліфіковані фахівці завжди затребувані на ринку праці. Щоб бути «в ціні» у роботодавців, служба зайнятості радить отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію, навіть не звільняючись з роботи та не реєструючись в службі зайнятості, бо ця послуга якраз не для офіційно зареєстрованих безробітних.