Відбулася  36 (позачергова)  сесія Сухополов’янської сільської ради

16 серпня 2023 року відбулося пленарне засідання 36 (позачергової) сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  у ході якого   було розглянуто 51 питання.     На початку сесії  всі присутні  вшанували  хвилиною мовчання  громадянську відвагу та героїчний подвиг військовослужбовців, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Оперативна інформація станом на 06.00 16.08.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот тридцять дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Сьогодні вночі російська федерація завдала чергового авіаційного удару по Україні, застосувавши іранські ударні дрони “Shahed-136/131”. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.

Повідомте мене про вакансію

Шукаєте роботу? Прискорити пошук та зробити його більш ефективним допоможе онлайнсервіс служби зайнятості «Повідомте мене про вакансію» https://bit.ly/3Qw9guI

Про проведення  36 (позачергової) сесії  сільської ради  8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Про проведення 36 (позачергової) сесії сільської ради 8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє: 16 серпня 2023 року о 09.30 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  36 (позачергової) сесії Сухополов’янської сільської за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1На розгляд сесії  вносяться наступні питання:

Що треба знати підприємцям Чернігівщини про використання РРО та програмних РРО

Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує платникам податків, щовідповідно до вимог Податкового кодексу України, обов’язок використання РРО/ПРРО під час здійснення розрахункових операцій з 01 січня 2022 року є обов’язковим для всіх суб’єктів господарювання, що здійснюють розрахункові операції незалежновід виду діяльності та обсягу доходів за винятком фізичних осіб-підприємців – платників єдиного податку 1-ї групи.

Оперативна інформація станом на 06.00 14.08.2023 щодо російського вторгнення

Слава Україні! Розпочалася п’ятсот тридцять сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Сьогодні вночі російська федерація завдала чергового ракетно-авіаційного удару по Україні. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.

Патріотичний  велопробіг  до Дня молоді!

13 серпня  2023 року до  Дня молоді  у рамках національно-патріотичного виховання та  на підтримку ЗСУ відбувся перший  офіційний урочистий патріотичний  велопробіг, організований Молодіжною радою Сухополов’янської громади, який стартував   від адміністративного центру громади – с Сухополова, де відбулося урочисте відкриття за участю Сухополов’янського сільського голови Дениса Росовського, голови  Молодіжної ради Сухополов’янської громади, вчителю Заїздської ЗОШ І-ІІ  ступенів  Ігоря Хоменка, посадовців  та учасників.