Перейшла за посиланням нібито для оформлення доставки та втратила більше 14 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв

Поліцейські закликають громадян під час купівлі-продажу товарів не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах.

Черговий автомобіль передали для ЗСУ!

За зверненням одного з підрозділів Збройних Сил України Сухополов’янською сільською радою передано автомобіль AUDI A6, отриманий в якості благодійної допомоги громаді від Міністерства фінансів Литовської Республіки.

Важлива інформація : змінено графік особистого прийому громадян керівником поліції Прилуччини

Жителі Прилуччини зможуть поспілкуватися із т.в.о. начальника Прилуцького РВП ГУНП в Чернігівській області Василем Ободовським щопонеділка з 10.00 до 12.00 у приміщенні Прилуцького районного відділу поліції. Особистий прийом здійснюється за адресою: м. Прилуки, вул. Котляревського, б. 66

єРобота: неподалік Чернігова з’явилася куряча еко-ферма «Ходора»

На фермі для пернатих передбачений цілий будинок і поряд чимала територія для вигулу. Курятник обладнаний вентиляцією, світлом, лампами для обігріву, зручними годівничками, автоматичними поїлками, спеціальними гніздами з яйцезбірниками, дерев’яними сідалами. Такі «віп» умови для курей створила чернігівка Олександра Фриз завдяки програмі «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Начальник обласної поліції Іван Іщенко представив нового керівника райвідділу поліції у Прилуках

23 жовтня, начальник Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Іван Іщенко представив особовому складу Прилуцького районного відділу поліції нового керівника – підполковника поліції Василя Ободовського.

Оперативна інформація станом на 06.00 24 жовтня 2023 року щодо російського вторгнення

Слава Україні! Розпочалася шістсот восьма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по цивільних об’єктах нашої держави.

Отримали шкільний  автобус для Сухополов’янської громади

До закладів загальної середньої освіти громади у 2023-2024 навчальному році здійснюється підвіз 283 учнів, з них 255 - шкільними автобусами та 28 громадським транспортом. До 5 закладів освіти підвіз здійснюється 7 шкільними автобусами з 23 населених пунктів, протяжність щоденного маршруту становить 581 кілометр.

Патріотичний велопробіг на підтримку ЗСУ у рамках Всеукраїнського спортивного марафону "Крок"  Національного Фестивалю "Код Нації"

За особистих ініціатив начальника відділу освіти, молоді та спорту Сухополов'янської сільської ради Тетяни Реви та голови Молодіжної ради громади Ігоря Хоменка  зорганізований та проведений черговий уже традиційний благодійний патріотичний велопробіг на підтримку ЗСУ. Учасники нашого велопробігу також зареєструвалися у Всеукраїнському спортивному марафоні "Крок" Національного Фестивалю "Код Нації" (дисципліна Велоспорт, дистанція 10000+ м), оплативши відповідний донат на потреби Збройних Сил України.

Незнайомці із соцмереж обіцяють подвоїти «інвестовані» гроші: поліцейські Прилуччини застерігають громадян від нової шахрайської схеми

Поліцейські радять громадянам остерігатися сумнівних пропозицій про легкий заробіток в Інтернеті та ретельно перевіряти інформацію про варіанти можливого заробітку онлайн. 20 жовтня до поліції звернулася 29-річна мешканка Ладанської громади, яка повідомила, що в соціальній мережі «Інстаграм» знайшла повідомлення про вкладення коштів в криптовалюту. Жінка зв’язалася з адміністратором сторінки, який пообіцяв, що подвоїть внесену нею суму за 72 години. Жінка погодилась та відправила «інвестору» 3000 тисячі гривень. Невдовзі отримала повідомлення про надходження подвоєної суми – 6 тисяч гривень. Після цього вона відправила на вказаний рахунок ще 20 тисяч гривень. Після цього зв'язок з «інвестором» обірвався, він перестав відповідати та заблокував жінку.

Оперативна інформація станом на 06.00 23 жовтня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Сьогодні вночі російські окупанти завдали чергового ракетно-авіаційного удару по Україні, застосувавши ударні БпЛА типу “Shahed-136/131”. Силами та засобами протиповітряної оборони України знищено всі дрони-камікадзе.