Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Оперативна інформація станом на 06.00 28 листопада 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот сорок третя доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

На Прилуччині вирує негода: поліція допомагає громадянам

Через ускладнення погодних умов – сильні снігопади і ожеледицю – в області у посиленому режимі несуть службу групи реагування патрульної поліції Поліцейські продовжують допомагати автомобілістам, які вирушили в дорогу в негоду.

«Купив водійське посвідчення в Інтернеті » у Прилуках поліцейські викрили чоловіка у використанні підроблених документів

У ході проведення профілактичних заходів, екіпаж патрульної поліції зупинив транспортний засіб за порушення правил дорожнього руху. Поліцейські виявили у 35-річного водія легкового автомобіля водійське посвідчення з ознаками підробки.

Повідомили про замінування газової служби: у Прилуках поліцейські розшукали групу зловмисників

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції за лічені години встановили особи трьох місцевих мешканців, які здійснили завідомо неправдиве повідомлення про замінування критично важливого об'єкту у Прилуках. «Телефонного мінера» затримано до ізолятора тимчасового тримання.

Оперативна інформація станом на 06.00 27 листопада 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот сорок друга доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

Оперативна інформація станом на 06.00 26 листопада 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот сорок перша доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

25 листопада - День пам’яті жертв голодоморів:  «ПАМ’ЯТАЄМО. ЄДНАЄМОСЯ. ПЕРЕМОЖЕМО»

25 листопада - День пам’яті жертв голодоморів: «ПАМ’ЯТАЄМО. ЄДНАЄМОСЯ. ПЕРЕМОЖЕМО»

Щороку в четверту суботу листопада  відповідно до Указу  Президента України  від 1998 року   в Україні  День пам'яті жертв голодоморів. Цьогоріч ми вдруге вшановуємо пам’ять жертв сталінського геноциду  в умовах повномасштабної війни, розв’язаної росією проти нашої держави. Через  90 років після Голодомору-геноциду росіяни знову застосовують проти українців нелюдські методи геноциду, щоб знищити нашу ідентичність, культуру, мову, знищити українську націю. Тоді кремлівські злочинці морили людей голодом, відбираючи усі засоби для існування, а  вбивають і депортують українців сьогодні російські окупанти масово руйнують міста та інші населені пункти України. На сьогодні весь цивілізований світ допомагає Україні  і  станом на листопад 2023 року визнали Голодомор1932-1933 років в Україні  актом геноциду парламенти 28 держав, а також низка міжнародних організацій.