Оперативна інформація станом на 06.00 25 листопада 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот сорокова доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по цивільних об’єктах нашої держави.

Відбулася  39 (позачергова)  сесія Сухополов’янської сільської ради

24 листопада 2023 року відбулося пленарне засідання 39 (позачергової) сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  у ході якого   було розглянуто 13 питань.    На початку сесії  всі присутні  вшанували  хвилиною мовчання  громадянську відвагу та героїчний подвиг військовослужбовців, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Оперативна інформація станом на 06.00 24 листопада 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот тридцять дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по цивільних об’єктах нашої держави.

Вічна пам'ять!

Сухополов’янська громада висловлює найщиріші співчуття старості Рудівського старостинського округу №16 Пашук Ніні Миколаївні з  приводу  тяжкої втрати –   смерті   рідного  брата  – Горлатенка  Павла Миколайовича (1966 р.н.) із с. Канівщина, серце якого перестало битися   22 листопада  2023 року. Передчасна смерть – це непоправне горе для рідних, близьких, друзів, колег. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини. Щиро поділяємо Ваше горе та висловлюємо свої співчуття Вам та Вашій родині. Нехай світла пам’ять про Павла Миколайовича  назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій. Вічна  пам’ять!

Оперативна інформація станом на 06.00 23 листопада 2023 року щодо російського вторгнення

Слава Україні! Розпочалася шістсот тридцять восьма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

Відбулося  спільне засідання виконавчого комітету з постійною  комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства

22 листопада 2023 року   відбулося спільне засідання виконавчого комітету з постійною комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства, під час якого було розглянуто  12 питань.

Як повідомити про порушення організації контрольно-перевірочних заходів територіальними органами ДПС

Державна податкова служба України нагадує про можливість для платників податків повідомити у будь-який час доби, 24/7 та в будь-якому місці про ймовірні безпідставні контрольно-перевірочні заходи територіальними органами ДПС під час проведення податкових перевірок за допомогою чат-бота «SKARGA KPR DPS».