«Армія відновлення» на Чернігівщині: робота є завжди

Бути корисними для ЗСУ наразі прагнуть на Варвинщині. У селі Журавка безробітні жінки, яких служба зайнятості долучила до «Армії відновлення», плетуть маскувальні сітки. Працюють вже не перший місяць. Потреба в цій продукції велика, адже війна триває, а маскувальні сітки легко псуються і горять при обстрілах.

«Ваша картка заблокована»: псевдобанкір ошукав жінку на 57 тисяч гривень

Поліцейські закликають мешканців Прилуччини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки. Представляючись співробітниками банків, шахраї випитують секретні дані і можуть отримати доступ до ваших рахунків.

Оперативна інформація станом на 06.00 16 листопада 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот тридцять перша доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

СБУ повідомила про підозру колаборантці з Луганщині, яка впроваджувала стандарти освіти рф на окупованій території

Служба безпеки України продовжує викривати колаборантів, які сприяють окупантам у запровадженні стандартів освіти держави-агресора на тимчасово захоплених територіях України. Слідчі СБУ зібрали докази злочинної діяльності жительки м. Кремінна Луганської області, яка на посаді керівника навчального закладу впроваджувала російську освіту на окупованій Луганщині.

Взяти на роботу переселенця економічно вигідно

Держава гарантує компенсаційні виплати за працевлаштування внутрішніх переселенців і таким чином стимулює роботодаців брати на роботу громадян, які через війну вимушені були шукати прихисток в більш безпечних регіонах.

Оперативна інформація станом на 06.00 15 листопада 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот тридцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

#економіка_ другийфронт

Шановні роботодавці! Запрошуємо вас до співпраці. Чекаємо у будь-якому структурному підрозділі обласної служби зайнятості.

Оперативна інформація станом на 06.00 14 листопада 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот двадцять дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.