Представився лікарем і ошукав пенсіонерку: поліція Чернігівщини затримала підозрюваного у шахрайстві «ваш родич у біді»

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами з управління карного розшуку поліції області за підтримки співробітників кримінального аналізу встановили та затримали 25-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо 86-річної пенсіонерки з Прилук.

Викрали з картки більше 100 тисяч гривень: у Прилуках поліцейські оперативно затримали підозрюваних

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції затримали двох місцевих жителів, які з телефону 25-річного прилучанина переказали на свій банківський рахунок більше 100 тисяч гривень.

Спричинив шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: у Прилуках поліцейські повідомили про підозру депутату місцевої ради

Правоохоронці викрили депутата, який очолює комунальне підприємство у Прилуках, у масштабному забрудненні земель небезпечними відходами. Зафіксовано перевищення вмісту нафтопродуктів у ґрунті у 28 разів.

Оперативна інформація станом на 06.00 06 листопада 2023 року щодо російського вторгнення

Слава Україні! Розпочалася шістсот двадцять перша доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по цивільних об’єктах нашої держави.

Оперативна інформація станом на 06.00 05 листопада 2023 року щодо російського вторгнення

Слава Україні! Розпочалася шістсот двадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по цивільних об’єктах нашої держави.

За матеріалами  СБУ 8 років тюрми отримала інформаторка рф, яка розвідували позиції ЗСУ на півночі України

Завдяки доказовій базі Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримала інформаторка спецслужб рф, яка передавала окупантам розвіддані про переміщення підрозділів ЗСУ в Чернігівській області.

Земельні питання: як і де можна отримати консультацію юриста безоплатно

Українці, які потребують розв’язання питань щодо володіння чи користування землею, можуть безоплатно отримати консультацію юриста від системи безоплатної правничої допомоги. З початку року такою можливістю скористались понад 17 тисяч українців.

Оперативна інформація станом на 06.00 04 листопада 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот дев’ятнадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по цивільних об’єктах нашої держави.

Відбулася  38 (позачергова)  сесія Сухополов’янської сільської ради

03 листопада 2023 року відбулося пленарне засідання 38 (позачергової) сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  у ході якого   було розглянуто 62 питання.     На початку сесії  всі присутні  вшанували  хвилиною мовчання  громадянську відвагу та героїчний подвиг військовослужбовців, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Першочергово депутати, враховуючи  рішення тридцять сьомої сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 29.09.2023 року «Про обрання секретаря Сухополов’янської сільської ради» та у зв’язку з перебуванням новообраного секретаря  на іншій посаді, ухвалили рішення щодо початку виконання Володимиром Бобошком повноважень секретаря Сухополов'янської сільської ради. Також депутати відповідно до чинного законодавства одноголосно  включили  до складу виконкому Сухополов’янської сільської ради секретаря Сухополов'янської сільської ради Володимира Бобошка, а також  внесли зміни до персонального складу постійних комісій сільської ради.

Шановні працівники соціальної сфери Сухополов’янської громади!

Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету, жителів нашої громади  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати Вас  з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери,  який  щорічно відзначаємо відповідно до Указу Президента України в першу неділю  листопада, та висловити слова глибокої поваги та вдячності за Вашу працю! Ви щоденно працюєте з людьми і для людей,  ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди, а особливо  на сьогодні, у час   повномасштабного вторгнення російської федерації на територію нашої країни: забезпечуєте реалізацію державної політики у сфері надання соціальних послуг  внутрішньо переміщеним особам з різних регіонів, де ведуться бойові дії, родинам загиблих Героїв нашої громади, піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.