Виїзний прийом громадян!

23 березня сільський голова Денис Росовський спільно з секретарем ради Ольгою Євтушенко здійснив виїзний прийом громадян на території Канівщинського старостинського округу. Під час прийому жителями округу порушувалися питання розчистки від порослі та ремонту доріг, пільгового перевезення громадян, встановлення вишки мобільного зв'язку, підвищення розміру орендної плати за використання земельних паїв, тощо. Питання, що потребують детальнішого вивчення та опрацювання, сільський голова взяв під особистий контроль. Дякуємо місцевим мешканцям, які прийшли на зустріч.

З Днем Народження!!!

Сухополов'янська ОТГ сердечно вітає з Днем Народження діловода Охіньківського старостинського округу громади Оксану Шрамко. Бажаємо, щоб Ваші очі завжди випромінювали радість серця і душі, а на обличчі повсякденно сяяла щаслива усмішка. Нехай тепло та любов близьких людей огортають і зігрівають навіть в самий морозний день, а життя буде вічним святом, сповненим приємних сюрпризів!

З 1 квітня 2021 року на Чернігівщині розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів

З метою забезпечення охорони та сприятливих умов для нересту і збереження місць природного відтворення (нерестовищ) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, відповідно до рекомендацій Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України, наказом Чернігівського рибоохоронного патруля від 17.03.2021 № 45 - од:

День відкритих дверей у Прилуцькому професійному ліцеї

19 березня фахівці Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості прийняли участь у  Дні відкритих дверей, який відбувся у  Прилуцькому професійному ліцеї. На захід були запрошені здобувачі освіти 9,11-х класів міста Прилук і Прилуцького району. Майбутні абітурієнти ознайомились із матеріально-технічною  базою навчального закладу,  умовами навчання та мали змогу спробували себе в ролі кухаря, електрогазозварника, водія, перукаря, швачки, монтажника санітарно-технічних систем і устаткування, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів та слюсаря з механоскладальних робіт.

З Днем Народження!!!

21 березня святкувала своє День Народження завідувач Погребівського ФП Оксана Щербань. Просимо вибачення за запізнення з привітанням, але, спокутуючи свою провину, сердечно вітаємо! Бажаємо, щоб найкращі і заповітні мрії обов’язково виконувалися і приносили багато радості, щоб поруч завжди були улюблені і люблячі рідні та близькі люди, які кожну хвилину готові підставити надійне плече! Нехай світ навколо завжди буде квітучим, чистим, добрим і уважним!

З днем 40 святих!!!

22 березня – свято весни. Це свято Сорок святих Севастійських мучеників, який по-простому називають свято Сорок святих (40 святих) або свято сороки. Цього дня прийнято молитися за дорогих чоловіків і пекти спеціальні булочки – жайворонки. Домашні справи відставляють на користь походу до церкви і молитви. А по погоді в свято 22 березня судять про те, якою буде погода в найближчі 40 днів. Від щирого серця вітаємо віруючих жителів громади із цим святом. Нехай Господь пошле Вам здоров'я тілесного, духовну фортецю і тільки благі вісті! Сердечно бажаємою душевного тепла, любові, радості Вам і Вашим близьким!

З Днем працівників житлово-комунального господарства!

Сухополов'янська ОТГ від щирого серця вітає з професійним святом працівників КП "Арт-С". Дякуємо Вам за самовідданну щоденну роботу. Зичимо міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи й наснаги у виконанні професійних завдань.

З Днем Народження!!!

Сухополов'янська ОТГ сердечно вітає з Днем Народження головного фахівця по зв'язку з громадськістю ТОВ "Агрікор-Холдинг" Олександра Пишевського. Бажаємо Вам миру і добра, тепла і сонця, радості і веселощів, грошей і всіляких благ, удачі і успіху у всіх починаннях, мріяти і виконувати свої мрії, міцного здоров`я і довгих років життя!

Вітаємо!!!

Сухополов'янська ОТГ від щирого серця вітає з Днем Народження старосту Знам'янського старостинського округу Світлану Барвінченко. Бажаємо міцного здоров’я, радості, веселощів, достатку Вам і всім рідним та близьким. А ще безліч посмішок, впевненості у завтрашньому дні, успіхів і величезного, неосяжного, щоденного жіночого щастя!

З Днем Народження!!!

Сухополов'янська ОТГ сердечно вітає з Днем народження депутата громади Олексія Івахненка. Бажаємо, щоб доля була щедрою до Вас, дарувала безмежне людське щастя, невичерпну енергію та силу, життєве довголіття, міцне здоров’я та сімейне благополуччя. Нехай Вас оточують лише доброзичливі, порядні люди, завжди підтримують рідні та близькі. Зичимо Вам багато наповнених корисними справами на благо громади років, нових перемог і підкорення нових вершин.