Увага! Відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Смоського округу

Шановні мешканці Смоського старостинського округу, 22 лютого 2022 року о 10.00  годині у приміщенні сільського клубу Сухополов’янської сільської ради відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Смоського округу.

Увага! Відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Валківського округу

Шановні мешканці Валківського старостинського округу, 23 лютого 2022 року о 10.00  годині у приміщенні будинку культури с. Боршна Сухополов’янської сільської ради відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Валківського округу.

Зустріч у с. Малківка!

08 лютого у Малківському сільському клубі відбулася відкрита зустріч із жителями с. Малківка за участі сільського голови Дениса Росовського, заступників сільського голови Андроніки Тарасенко, Олександра Ромашка та секретаря сільської ради Ольги Євтушенко. Перед жителями села про проведену роботу за 2021 рік прозвітував староста Малківського старостинського округу Сергій Крашіненко. Про здійснені у минулому році розрахунки за оренду землі та плани на майбутнє присутнім повідомив директор ТОВ "Ресурс-Агро" Микола Марусенко. Підбив підсумки сільський голова Денис Росовський, який у своєму виступі проінформував присутніх про виконання бюджету громади, 20 цільових програм у 2021 році, акцентував увагу на допомозі ТОВ "Ресурс-Агро" у вирішенні соціально-важливих питань життєдіяльності округу та громади в цілому. Серед проблемних питань, які піднімалися під час зустрічі селянами, були: наведення порудяку у майбутньому ландшафтному заказнику, грейдерування та ремонту доріг комунальної власності, тощо. Всі озвучені питання та результати обговорень зафіксовані і будуть опрацьовані сільською радою. Про результати розгляду жителі Малківки обов'язково будуть повідомлені.

Зустріч у с. Канівщина!

08 лютого відбулася відкрита зустріч із жителями с. Канівщина за участі сільського голови Дениса Росовського, заступників сільського голови Андроніки Тарасенко, Олександра Ромашка та секретаря сільської ради Ольги Євтушенко. Перед жителями села про проведену роботу за 2021 рік прозвітувала староста Канівщинського старостинського округу Тамара Сергієнко. Про здійснені у минулому році розрахунки за оренду землі та плани на майбутнє присутнім повідомили директор ТОВ "Агрікор-Холдинг" Роман Мельник, заступник директора з соціальних питань Олександр Пишевський та начальник земельного відділу Юлія Шимко, директор ТОВ "Агро-С" Анатолій Січкар та начальник земельного відділу Мурашко Марина. Підбив підсумки сільський голова Денис Росовський, який у своєму виступі проінформував присутніх про виконання програми соціально-економічного розвитку громади за 2021 рік, акцентував увагу на допомозі агроформувань у вирішенні соціально-важливих питань життєдіяльності округу. Серед проблемних питань, які піднімалися під час зустрічі селянами, були: продовження проведення робіт із встановлення вуличного освітлення, випилювання аварійних тополь до села Канівщина, діяльності ФП та школи, збільшення розміру орендної плати за використання землі, тощо.

У 2021 році Фонд виплатив 10,8 млрд грн страхових виплат потерпілим на виробництві та їх родинам

Майже 10,8 мільярда гривень страхових виплат було профінансовано Фондом соціального страхування України за підсумками минулого року. Мова про допомоги і компенсації, які Фонд виплачує потерпілим внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також членам їх родин.

Послуги служби зайнятості онлайн: електронні сервіси

Служба зайнятості сьогодні – це сервісна установа, у якій можна отримувати послуги онлайн. Це дозволяє максимально скоротити витрати часу клієнтів на виконання формальних процедур. Для них у вільному доступі на порталі державної служби зайнятості  https://chg.dcz.gov.ua/- найбільша база вакансій в межах країни, електронна черга для безробітних, електроні кабінети для роботодавців та шукачів роботи, платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри, освітній портал. Аби скористатися ними, достатньо мати комп’ютер, підключений до Інтернету, або необхідні додатки у своєму гаджеті. А тепер про все це більш детально…

До відома суб’єктів господарювання

Увага! Відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Колісниківського округу.

Шановні мешканці Колісниківського старостинського округу,  18 лютого 2022 року о 10.00  годині у приміщенні старостинського округу Сухополов’янської сільської ради відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Колісниківського округу.

Увага! Відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Лісовосорочинського округу.

Шановні мешканці Лісовосорочинського старостинського округу, 18 лютого 2022 року о 13.00  годині у приміщенні старостинського округу Сухополов’янської сільської ради відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Лісовосорочинського округу.