6 червня – День журналіста в Україні

6 червня  відзначаємо  День журналіста в Україні. Цього дня  у 1992 році в Брюсселі Національну спілку журналістів України прийняли до Міжнародної федерації журналістів. Указом першого Президента України Леоніда Кравчука від 25 травня 1994 року було затверджено дату святкування Дня журналіста.

Лікарняні і страхові виплати продовжують фінансуватися на Херсонщині попри окупацію

Окупація селищ і міст Херсонщини розпочалась з перших днів повномасштабного російського вторгнення, а на початку березня російськими терористами було захоплено обласний центр. Однак попри тимчасову окупацію херсонці продовжують чинити опір, а Фонд соціального страхування України постійно вирішує технічні обмеження та адаптує процеси до змінних обставин, аби забезпечити мешканців області виплатами та допомогами попри всі перепони.

Маціївка запрошує!

Маціївка туристична запрошує на гостини. У програмі туристичний маршрут "Маціївські карпати", Еко-пасіка "Диво-Мед" - ліплення із глини, колекція вишиванок, виготовлення 2 видів свічок, життя бджолиної родини. Чудова гірська природа, відпочинок для душі зовсім поряд.

4 червня - День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України,  який  був запроваджений для ушанування пам'яті діток, що загинули внаслідок російсько-української війни з 2014 року, рішенням Верховної Ради України від 1 червня 2021 року. Згідно з даними Управління Верховного комісара ООН з прав людини, щодня в Україні гине двоє діток та четверо отримують поранення. Усього з 24 лютого в Україні загинуло щонайменше 262 дитини, ще 415 отримали поранення

Дякуємо за ремонт дороги!

У Сухополов’янській територіальній громаді продовжуються роботи  з благоустрою, зокрема  02 червня 2022 року  в адміністративному центрі  громади – с.Сухополова  були  виконані роботи по ямковому  ремонту  дорожнього полотна  мосту, що по  вул.Чернігівській.

Роботи з грейдерування тривають!

У населених пунктах старостинських округів Сухополов’янської громади  виконуються  роботи з  підсипки ґрунтових доріг, які  не мають  твердого покриття. У с. Пирогівці  по вул.Удайській  були продовжені роботи по  підвезенню   цегляного бою  для підсипки дорожнього полотна та  проведено грейдерування дороги грейдером Сухополов’янської громади.

Стань добровольцем Добровільних формувань цивільного захисту

На прохання Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області, про створення Добровільних формувань цивільного захисту (ДФЦЗ), надаємо наступну інформацію для жителів Прилуцького району.