Щодо основних новацій та перспектив податкового законодавства у 2023 році

У 2023 році набирають чинності норми щодо: Сплати авансових внесків з податку на прибуток підприємств за структурні підрозділи, які здійснюють торгівлю валютними цінностями у готівковій формі (Закон України від 3 листопада 2022 року № 2720-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування діяльності з торгівлі валютними цінностями у готівковій формі»).

Виїзний прийом в с. Манжосівка!

05 січня Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський провів особистий виїзний прийом громадян у селі Манжосівка Дідовецького старостинського округу громади. Жителі округу піднімали питання щодо отримання гуманітарної допомоги внутрішньо-переміщеними особами, виплати коштів по програмі «Прихисток», підсипки грунтових доріг, функціонування бібліотеки, тощо. Усі питання взяті на опрацювання. Щиро дякуємо місцевим жителям, які віднайшли вільний час та прийшли на зустріч.

Виїзний прийом в с. Замістя!

05 січня Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський провів особистий виїзний прийом громадян у селі Замістя (Замостянський старостинський округ громади). Жителі округу піднімали питання щодо необхідності облаштування та встановлення контейнерів  для збирання твердих побутових відходів на території кладовищ старостату; підсипки та ремонту ґрунтових доріг тощо. Питання взято на опрацювання. Щиро дякуємо місцевим жителям, які віднайшли вільний час та прийшли на зустріч.

Зимовий турнір з міні-футболу!

З метою організації активного дозвілля дітей під час зимових канікул Сухополов’янською сільською радою організовано турнір з міні-футболу серед команд юнаків, який проходив 04 січня 2023 року на базі Сухополов’янського ліцею.

До уваги жителів Дідовецького старостинського округу!

Розуміючи критичну необхідність інформування населення про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни, з метою зменшення негативного впливу наземних мін та вибухонебезпечних предметів на цивільне населення України, Представництвом Датської Ради у справах біженців в Україні (ДРБ) 16 січня 2023 року о 11 годині у приміщенні Дідовецького старостинського округу буде проведене навчання для працівників та жителів Дідовецького старостинського округу Сухополов'янської громади.

Оголошення!  Шановні мешканці Замостянського  старостинського округу!

Оголошення! Шановні мешканці Замостянського  старостинського округу!

05 січня об 10.00 у приміщенні адмінбудівлі Замостянського старостинського округу за  адресою:  с.Замістя,  вул. Шевченка, 108 А відбудеться особистий  виїзний прийом  громадян  сільським головою Денисом  Росовським.

Оголошення!  Шановні мешканці Дідовецького  старостинського округу!

Оголошення! Шановні мешканці Дідовецького  старостинського округу!

05 січня  об 11.30 у приміщенні адмінбудівлі   Дідовецького старостинського округу за адресою:  с.Манжосівка,  вул. Героїв війни,89 відбудеться особистий  виїзний прийом  громадян  сільським головою Денисом  Росовським.