До уваги платників податків!

Управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що Державною казначейською службою відкрито бюджетні рахунки по податку на прибуток, податку на доходи фізичних осіб та єдиному податку для сплати мінімального податкового зобов’язання, визначеного Податковим кодексом України для земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь.

Вітаємо всіх з Благовіщенням Пресвятої Богородиці!

Бажаємо всім щирої віри, миру та спокою в душі! Нехай Свята Мати Божа береже нас та наші сім'ї, дарує міцність та мужність у важких життєвих випробуваннях. Найкращим подарунком для українців стануть перемога у війні, що триває на нашій землі, та торжество справедливості. В цей особливий день, давайте разом молитися за нашу рідну Україну, за наших героїв на передовій, за тих, хто поклав своє життя заради нашого майбутнього. Нехай в житті кожного будуть лише благі вісті.

Благодійна допомога для громади!

Сухополов’янська сільська рада висловлює  слова вдячності  директору Rotary club Unity Ukraine Борису Боднару, громадській організації «Лінія 102.Юа» та центру допомоги Україні Української Громади провінції Малага та Севілья за надану благодійну допомогу Сухополов’янській громаді у вигляді генератора та фільтрів для очищення води. Ваша допомога  та підтримка в умовах  воєнного стану є важливою, цінною  та необхідною для нашої громади. Сподіваємося на подальшу співпрацю. Тільки разом ми – сила!

У Сухополов’янській громаді перейменували 10 вулиць!

Рішення про перейменування вулиць прийнято на засіданні 30 (позачергової) сесії 8 скликання 05 квітня 2023 року, у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та обговорення з місцевими жителями.

Відбулася  30 (позачергова)  сесія Сухополов’янської сільської ради

05 квітня  відбулося пленарне засідання 30 (позачергової) сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  під час якого  було розглянуто  38 питань. На початку сесії  всі присутні  вшанували  хвилиною мовчання  громадянську відвагу та героїчний подвиг військовослужбовців, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Учні шкіл Сухополов’янської громади проводять   весняні канікули активно та весело!

Учні шкіл Сухополов’янської громади проводять  весняні канікули активно та весело!

05 квітня відбулися відкриті особисті змагання з легкоатлетичного кросу серед учнів закладів загальної середньої освіти Сухополов’янської сільської ради. Спортивний захід проходив на базі Дідівського ліцею. У змаганнях взяли участь 64 учні із Сухополов’янського, Дідівського ліцеїв, Охіньківської ЗОШ І-ІІІ ст. та Замістянської гімназії. Юнаки та дівчата різних вікових категорії змагалися на дистанціях 500м, 1000м і 2000 метрів. Переможців за І,  ІІ та ІІІ місця грамотами, медалями і кубками нагородив сільський голова Денис Росовський. Учасники отримали багато позитивних вражень та емоційного заряду. Тримаймося  згуртовано разом! Все буде Україна!

Пам’ятаймо: ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

28 березня 2023  року  в Сухополов’янській  громаді ще  одна непоправна втрата  Героя, який віддав життя, захищаючи та відстоюючи суверенітет і територіальну цілісність нашої держави від жорстокого та цинічного російського агресора. 04 квітня 2023 року в с.Смош (Смоський старостинський округ)  очільник  Сухополов’янської територіальної  громади Денис Росовський,  секретар сільської ради Ольга Євтушенко, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Ромашко, начальник відділу організаційно-кадрової роботи та з питань цивільного захисту  Валерій Петренко, староста Смоського старостинського округу Олександр Миколаєнко, рідні, друзі, односельчани  провели в останню дорогу   військовослужбовця, старшого стрільця 2 десантно-штурмового взводу 9 десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмової військової частини А0224 Терещенка Івана Павловича (1984 року народження), який загинув  28 березня 2023 року  під час виконання бойового завдання в ході ведення бойових дій у районі населеного пункту Мар’їнка Донецької області. Іван Терещенко, не вагаючись, з перших днів війни вступив до лав Збройних сил України,  боронив Донеччину.  Всі пам’ятають його щирим, життєрадісним, доброзичливим, працьовитим та завжди готовим прийти на допомогу. Виконавчий комітет сільської ради, депутатський корпус Сухополов’янської ОТГ висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Захисника України! Щиро поділяємо горе сім’ї та схиляємо голови в глибокій скорботі. Світла пам’ять та безмежна вдячність за вірність Батьківщині навіки залишиться у наших серцях. Україна обов’язково переможе і настане переможний мир!  Ніколи не пробачимо ворогу жодне втрачене життя! Вічна пам'ять і слава Героям! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! Пам’ятаймо їх, адже вони віддали найцінніше – своє життя, заради України та кожного з нас.

Які послуги медичної сфери доступні на Гіді з державних послуг?

Хочете розпочати медичну практику чи оформити акредитацію для закладу охорони здоров’я? Робіть це швидко та без зайвих нервів з Гідом з державних послуг. Там дізнаєтеся покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу, замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.