Відбулося засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства

05 березня  2024 року відбулося  засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства сільської ради за участю сільського голови Дениса Росовського, секретаря сільської ради Володимира Бобошка, депутатів сільської ради (членів комісії) та посадовців з метою розгляду 9 проєктів рішень по бюджетних питаннях, які будуть  вноситися на розгляд пленарного засідання 44 (позачергової) сесії сільської ради. Члени комісії детально розглянули, обговорили  та внесли рекомендації щодо розгляду вищезгаданих питань на сесії.  Засідання пройшло конструктивно та злагоджено.

Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства

2-3 березня 2024 року в м. Києві відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства в приміщенні серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н.  Серед 610 учасників з усієї України були і четверо вихованців комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа»  Сухополов'янської сільської ради.  Паска Тагір зайняв 7 місце (300 м+1000 м), Зінченко Діана -17 місце(600 м+200 м), Кізім Дмитро -19 місце (300 м +1000 м), Яценко Діана - 30 місце (300 м+1000 м). У загальному заліку команда Чернігівської області посіла 3 місце.    Дякуємо ЗСУ за можливість брати участь у змаганнях.

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 06 березня  2024 року

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 06 березня 2024 року

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  06 березня 2024 року  о 10:00  відбудеться засідання виконавчого комітету  у конференц-холі  Прилуцької районної ради за адресою: м.Прилуки, вул.Київська, 220, 3 поверх.

Про проведення  44 (позачергової)  сесії  сільської ради  8 скликання Сухополов`янської сільської ради 08 березня  2024 року

Про проведення 44 (позачергової) сесії сільської ради 8 скликання Сухополов`янської сільської ради 08 березня 2024 року

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  08 березня   2024 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  44 (позачергової)  сесії Сухополов’янської сільської  ради 8 скликання за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1

Співпраця з  Проєктом  «ГОВЕРЛА»

29 лютого 2024 року  заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Ромашко, головні спеціалісти відділу земельних ресурсів  та охорони навколишнього середовища сільської ради Віта Каленіченко та Олена Закревська взяли участь  у тренінгу на тему: «Забезпечення прав місцевих рад у сфері земельних відносин. Організація претензійно-позовної роботи», який відбувся в м.Києві у рамках  Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»), який впроваджується компанією DAI Global LLC (DAI).

Оперативна інформація станом на 06.00 04 березня 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася сімсот сорокова доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник і надалі продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

Оперативна інформація станом на 06.00 03 березня 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася сімсот тридцять дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби відбулося 71 бойове зіткнення. Загалом ворог завдав 1 ракетного та 50 авіаційних ударів, здійснив 112 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.