«єРобота»: на Чернігівщині 174 переможці по «Власній справі»  й 1 – по програмі «Грант для ветеранів»

«єРобота»: на Чернігівщині 174 переможці по «Власній справі» й 1 – по програмі «Грант для ветеранів»

За час дії програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» (з липня минулого року) позитивні рішення щодо надання мікрогрантів на старт або розвиток бізнесу, а це від 50 до 250 тис. грн,  отримали 174 мешканці області. Сума фінансової підтримки їх бізнесу від держави склала понад 40 млн грн.

Послуги у сфері перевезення вантажів — на Гіді

Послуги у сфері перевезення вантажів — на Гіді

Проводите робочий день за кермом, доставляючи найнеобхідніше? На Гіді з державних послуг доступні послуги для тих, хто транспортує вантажі по Україні та за кордон. Щоб ви не витрачали час на пошук установи, яка допоможе з документами, зробили для вас добірку корисних послуг у сфері транспортування.

Оперативна інформація станом на 06.00 10.08.2023 щодо російського вторгнення

Оперативна інформація станом на 06.00 10.08.2023 щодо російського вторгнення

 Розпочалась п’ятсот тридцять третя доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Протягом минулої доби ворог завдав 3 ракетних та 50 авіаційних ударів, здійснив 59 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціям наших військ та населеним пунктам. Внаслідок російських терористичних атак, нажаль,

Гроші ходять за людиною…

Гроші ходять за людиною…

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має  затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її  безкоштовно. Так, діють програми з профнавчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.

Що потрібно знати про реєстрацію РРО та/або ПРРО в контролюючому органі

Що потрібно знати про реєстрацію РРО та/або ПРРО в контролюючому органі

Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» відновлено положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон), зокрема, з 1 жовтня 2023 року у разі встановлення контролюючими органами факту непроведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи, будуть застосовуватись фінансові санкції, передбачені п. 1 ст. 17 Закону.

Оперативна інформація станом на 06.00 08.08.2023 щодо російського вторгнення

Оперативна інформація станом на 06.00 08.08.2023 щодо російського вторгнення

 Розпочалась п’ятсот тридцять перша доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби ворог завдав 7 ракетних та 42 авіаційних ударів, здійснив 66 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення, руйнувань зазнали житлові будинки та інша інфраструктура.