Утилізація непридатних до використання хімічних  засобів захисту рослин продовжується

Утилізація непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин продовжується

Розпорядженням голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 15 квітня 2024 року №253 «Про  затвердження перелiку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2024 рiк»  виділено кошти Сухополов’янській  громаді на утилізацію отрутохімікатів  в сумі 338,1 тис. грн.  Вартість утилізації 1 тони отрутохімікатів становить 96,6 тис. грн., загальна вартість  вивезення 7 тон отрутохімікатів становить 676,2 тис. грн. із них співфінансування із сільського бюджету  338,1 тис. грн.

Реабілітація дітей до трьох років, які народилися передчасно або хворими, є безоплатною для сімей внутрішньо переміщених осіб

Передчасно народжені малюки або немовлята, які з’явилися на світ з певною фізіологічною патологією, потребують особливого медичного догляду і реабілітації. Її безоплатно надають у закладах країні, які мають договір із НСЗУ за пакетом “Медична реабілітація немовлят, які народились передчасно та/або хворими, протягом перших трьох років життя”. Таким чином Програма медичних гарантій забезпечує комплексною реабілітаційною допомогою всіх дітей, які її потребують, незалежно від місця їхнього народження та перебування.

Ушановуючи пам'ять загиблих Героїв громади

Вшанування пам’яті Героїв, які віддали свoє життя зa нашу державу, – це  oбoв’язoк кожного з нас. Сьогодні відкриття мемoрiaльних дошок нашим землякам - це щира данина справжнім патріотам, які сaмoвiддaнo вступили до лав захисників своєї Вітчизни, боролися за її суверенітет  і віддали життя за мир та спокій на рідній землі.

Відбулося засідання постійної комісії  з питань земельних відносин та природокористування

Відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин та природокористування

16 жовтня   2024 року відбулося  засідання постійної комісії з питань земельних відносин та природокористування сільської ради за участю сільського голови Дениса Росовського, секретаря сільської ради Володимира Бобошка, голови комісії Олега Власенка, депутатів сільської ради (членів комісії) та посадовців з метою розгляду  проєктів рішень по земельних питаннях, які будуть  вноситися на розгляд пленарного засідання 51 (позачергової)  сесії сільської ради.

З метою підтримки захисників!

Продовжуймо допомагати армії, щоби наші захисники завжди відчували нашу безумовну підтримку! Одним з пріоритетних  напрямків роботи  Сухополов’янської громади – надання допомоги  захисникам та захисницям Збройних Сил України у боротьбі з російським агресором.