ОГОЛОШЕННЯ!!!

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Сухополов’янська   сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Сухополов’янська   сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадової особи місцевого самоврядування :

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Виконавчий комітет Сухополов’янської сільської ради повідомляє про початок проведення з 16 листопада 2020 року громадського обговорення проекту Генерального плану сіл Охіньки та Пручаї Прилуцького району Чернігівської області (розробник – Державне підприємство «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя, м. Київ).

Конкурс

Конкурс

Вебінар на тему: «Підтримка місцевих товаровиробників»

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки місцевих товаровиробників.