УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго" 3 березня з 8.00 до 17.00 годин, у зв'язку із ремонтними роботами, буде відсутня електроенергія у селах Погреби, Миколаївка, Боротьба, Білорічиця, Мазки, Піддубівка. Вибачте за тимчасові незручності.

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Сухополов’янська   сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!!

Відповідно до повідомлення Приулцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго"1 березня з 8.00 до 17.00 годин, у зв'язку із ремонтними роботами, буде відсутня електроенергія у селах Погреби та Миколаївка. Вибачте за тимчасові незручності.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго" 17 лютого, у зв'язку із ремонтними роботами, з 8.00 до 17.00 годин буде відсутня електроенергія у селах Сухополова, Полова, Пирогівці, Білещина, Ярова Білещина.  Вибачте за тимчасові незручності.

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Сухополов’янська   сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: