Служба зайнятості інформує: робота без бар’єрів!

Роботодавцю гарантована компенсація за облаштування робочого місця працевлаштованої людини з інвалідністю. На сьогодні в області послугою скористалися 6 роботодавців, які працевлаштували 6 людей з інвалідністю. Службою зайнятості прийняті рішення про надання їм компенсації на загальну суму 402 тис. грн.

Кількість вакансій зростає

Про це повідомляють у обласній службі зайнятості. За словами її очільниці Людмили Ключник, у січні-квітні поточного року служба зайнятості мала 3,6 тис. пропозицій від роботодавців області (з них 2,8 тис. подані цьогоріч) - це вже на 59% більше минулорічного показника.

Людмила Ключник: «В арсеналі служби зайнятості – дієві послуги та зручні сервіси, які допоможуть ветеранам знайти роботу та побудувати кар'єру»

З початком вторгнення росії в Україну багато українців набули статусу учасника бойових дій. Держава ініціювала ряд спеціальних програм, спрямованих на допомогу захисникам та членам їхніх родин. Зокрема, в арсеналі служби зайнятості - низка дієвих послуг та зручних сервісів з пошуку роботи та побудови кар'єри. Про них розповіла директорка обласного центру зайнятості Людмила Ключник.

Допомагаємо переселенцям та ветеранам війни знайти роботу

Соціальні мережі та медіа, дистанційне навчання, онлайн-зустрічі, електронний документообіг – цифровізація сьогодні має вплив на кожну сферу нашого життя, але і живе спілкування та очний обмін думками, ідеями, інформацією теж не втрачає своєї актуальності. Чергова офлайн зустріч представників влади, служби зайнятості, соціальних партнерів, місцевих роботодавців, внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій за «круглими столом» відбулася в Борзнянській міській раді. Йшлося про можливості та послуги для переселенців та ветеранів війни.

Більше 80% фахівців з інвалідністю в Україні не мають роботи: як держава планує залучити їх до ринку праці?

А ви знаєте, що в Україні понад 2,7 млн людей з інвалідністю? І лише 16% із них мають роботу. Невже так мало фахівців хочуть працювати? Певно, що ні. Одна із причин, що зупиняє людину з інвалідністю податися на вакансію - це відсутність належних умов для роботи.

Завдяки програмі «Власна справа» урядового проєкту єРобота тисячі українців вже здійснили свої мрії про власний бізнес. Ми радіємо кожній новій підприємницькій ініціативі і пишаємося кожним грантером.

Станція технічного обслуговування "GARAGE" у Чернігові - це сімейний бізнес родини Прокопенків. Павло та Олена започаткували його ще у  2017 році, до справи долучився і їх син Роман. Аби відновити та продовжувати свій бізнес після повномасштабного вторгнення, всі вони скористалися грантовою програмою – кошти спрямували на розвиток.

«Працевлаштування переселенців та ветеранів війни – один із пріоритетів роботи служби зайнятості»

Так на «круглому столі», що відбувся днями в Бобровицькій міській раді, сказав заступник директора – начальник управління матеріально-технічного забезпечення та закупівель Чернігівського обласного центру зайнятості Вячеслав Бєлогура. Участь у заході взяли в.о. міського голови Геннадій Іванюк, представники служби зайнятості, громадських організацій, соціальні партнери, роботодавці, а також учасники бойових дій та переселенці.

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства?

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.