єРобота: в Чернігові військовий відкрив чайну «Сьорб»
Не кавою єдиною, вирішив Владислав Іванцов і відкрив у Чернігові чайну «Сьорб». Для цього скористався програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядового проєкту «єРобота» і отримав понад 450 тис. гривень на започаткування бізнесу. Грантових коштів вистачило на придбання обладнання, меблів, товарів для виготовлення продукції, оплату рекламних послуг та частково оренди приміщення.
До уваги бізнесменів та стартапів!
Чернігівська обласна служба зайнятості пропонує стати учасником нетворкінгу. Для вас це можливість дізнатися більше про державні програми підтримки підприємництва, послуги служби зайнятості для бізнесу, поділитися успішним досвідом започаткування чи розвитку власної справи та поспілкуватися з фахівцями.
єРобота: як переселенка з Бахмута започаткувала власний бізнес у Чернігові
Почати життя з нуля непросто, але можливо. У цьому переконуєшся, дізнавшись історію Ольги Люліної – переселенки з Бахмуту, яка в рідному місті мала все: будинок, дачу, роботу, бізнес (піцерію і заклади продажу вуличної їжі), і навіть не думала про те, що це доведеться покинути. Та за два роки життя в Чернігові їй вдалося чимало. Ініціативна, енергійна, працьовита, сповнена оптимізму і віри в краще, вона й на новому місці реалізувала свій багаторічний підприємницький досвід. Для розвитку свого бізнесу, крім міжнародних грантових програм, скористалася можливістю отримати мікрогрант за програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
єРобота: бізнес на воді
Чернігівська підприємниця Вікторія Талибова виробляє продукцію, котру споживають люди, які дбають про своє здоров’я. Йдеться про очищену питну воду. Щоб задовольнити зростаючий попит споживачів і виробляти більше смачної і корисної питної води вищого ґатунку, вона скористалася програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядового проєкту «єРобота». Грантові гроші підприємниця витратила на модернізацію виробництва.
Ті, хто планують відкриття власного бізнесу або масштабування вже діючого, можуть заручитися фаховою підтримкою
До регіонального офісу «Зроблено в Україні», який з квітня поточного року діє на базі обласного центру зайнятості, за консультаціями вже звернулися 90 громадян області. Майже половина з них – фізичні особи-підприємці, третина – мають намір поповнити лави підприємців, решта – юридичні особи. Серед відвідувачів офісу - 13 учасників бойових дій та членів їх сімей, 2 переселенців.