Вітання, шановна громадо❗

Раді повідомити, що Молодіжна рада Сухополов'янської ОТГ завершує черговий благодійний збір для наших Захисників.

Оперативна інформація станом на 06.00 13 квітня 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася сімсот вісімдесята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби відбулося 97 бойових зіткнень. Загалом, ворог завдав 2 ракетних та 91 авіаційний удар, здійснив

Участь у  чемпіонаті Чернігівської області з легкоатлетичного кросу

Приємно відзначити вдалий виступ вихованців комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа»  Сухополов'янської  сільської ради на чемпіонаті Чернігівської області з легкоатлетичного кросу. 1 місце серед юніорок виборола Пляшко Валерія, другим став серед юнаків 2011 р. н. Паска Тагір,  а   серед дівчат  - Зінченко Діана 2011 р.н., яка  виборола срібло;   Івахненко Нікіта ( 2014 р.н.), Файчак Микола (2009 - 10 р.н.) та  Глущенко Артем (2013 р.н.)  зайняли  3 місце серед юнаків; Сребродольська Аріна (2012 р.н.), Слюсар Аня (2011 р.н.), Яценко Діана ( 2012 р.н.) вибороли 4 місця; Кізім Дмитро (2011 р.н.) був п’ятим, шості місця зайняли - Овсяков Валентин (2009 - 2010 р.н.) та Леонтє Софія (2013 р.н.). 8 стала Яценко Марина, 12 була Аня Горносталь ( обидві 2009-2010 р.н.). До змагань команду готували тренери:  Анатолій Куц та Євгеній Жук. Серед спортивних шкіл ДЮСШ області команда нашої громади  виборола 5 місце.  Висловлюємо слова щирої вдячності за організацію на високому рівні змагань Федерації легкої атлетики Чернігівської області.  Дякую нашим мужнім  військовослужбовцям  ЗСУ за  можливість  брати участь у різних спортивних заходах. В єдності, згуртованості та  підтримці наша сила!

Відбулося   засідання виконавчого комітету

12 квітня 2024 року   відбулося  засідання виконавчого комітету сільської  ради, під час якого було розглянуто  60 питань.  У ході засідання схвалили Програму фінансової підтримки військових частин Збройних Сил України на 2024 рік (в новій редакції), Програму підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Сухополов’янської сільської ради понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, на 2024 рік (в новій редакції), Програму благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки (в новій редакції) та внесення змін до Програми ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки.

Участь у Всеукраїнському проекті "Вивчай та розрізняй: інформаційна грамотність"

11 квітня педагоги Сухополов’янського ліцею презентували звіт участі колективу у Всеукраїнському проекті "Вивчай та розрізняй: інформаційна грамотність". Колектив ліцею працює в даному проекті із 2019 року. Співпрацювали із польськими колегами, перемагали у міжнародних конкурсах. У 2024 році із 160 заявок від педагогів  закладів освіти України проєкт "Відкрий Україну для себе і світу" Сухополов’янського ліцею увійшов до списку  найкращих. Його керівник Віктор Паустовський зацікавив здобувачів освіти інноваційним підходом до досліджень рідної України. Бажаємо нових успіхів нашим педагогам!

Відбулося засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства

11 квітня 2024 року відбулося  засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства сільської ради за участю секретаря сільської ради Володимира Бобошка, голови комісії Ярослава  Луцака, депутатів сільської ради (членів комісії) та посадовців з метою розгляду  проєктів рішень по бюджетних питаннях, які будуть  вноситися на розгляд пленарного засідання 45 (позачергової) сесії сільської ради. Члени комісії детально розглянули, обговорили  та внесли рекомендації щодо розгляду вищезгаданих питань на сесії.  Засідання пройшло конструктивно та злагоджено.

Прийом сільського голови  в адміністративному центрі громади – с.Сухополова!

10 квітня 2024 року Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський провів  в адміністративному центрі громади – с.Сухополова   особистий прийом громадян за участю керівників структурних підрозділів, установ, підприємств, депутатів сільської ради. Під час зустрічі  очільник громади Денис Росовський проінформував присутніх про проведену роботу у сфері  благоустрою (роботи по ліквідації ямковості на вулично-дорожній мережі, підсипанню вулиць і доріг піщано-щебеневою сумішшю, грейдерування ґрунтових доріг, вирівнювання дорожнього полотна, обкошування узбіч доріг комунальної власності); заходи у галузі освіти, медицини, соціального захисту, організації надання адміністративних послуг (відкриття у с.Сухополова ЦНАПу), пасажирських перевезень, призначення поліцейського офіцера громади, а також проінформував про реалізовані проекти   на території адміністративного центру -  с. Сухополова (с.Пирогівці, с.Полова,  с.Ярова Білещина, с.Білещина)  за підсумками  2023 року,  окреслив головні пріоритети та плани на 2024 рік.