Відбулося засідання атестаційної комісії

З метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу 05 квітня 2024 року у відділі освіти, молоді та спорту Сухополов’янської сільської ради відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня.

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 12 квітня 2024 року

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  12 квітня  2024 року  о 10:00  відбудеться засідання виконавчого комітету  у конференц-холі  Прилуцької районної ради за адресою: м.Прилуки, вул.Київська, 220, 3 поверх.

Шановні мешканці громади, пам'ятайте: чиста громада — це показник культури її мешканців!

Життя не зупиняється, навіть, в умовах війни. Сухополов’янська громада - це наш великий дім, де лише згуртовано та пільними зусиллями ми можемо зробити його чистішім, охайнішим та красивішим.

Оперативна інформація станом на 06.00 05 квітня 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася сімсот сімдесят друга доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби відбулося 65 бойових зіткнень. Загалом, ворог завдав 4 ракетних та 80 авіаційних ударів, здійснив

Учні шкіл Сухополов’янської громади продовжують весняний спортивний сезон

04 квітня відбулися відкриті особисті змагання з легкоатлетичного кросу серед учнів закладів загальної середньої освіти Сухополов’янської сільської ради. Спортивний захід проходив на базі Дідівського ліцею. У змаганнях взяли участь 116 учнів із Сухополов’янського, Дідівського ліцеїв (із філіями), Білорічицької, Охіньківської ЗОШ І-ІІІ ст., Замістянської гімназії,  а також Заїздської та Валківської ЗОШ І-ІІ ст.

Роботи  з благоустрою  у Дідовецькому старостаті!

У рамках проведення весняного місячника з благоустрою на території населених пунктів Сухополов’янської сільської ради 02 квітня 2024 року у Дідовецькому старостинському окрузі  за участю працівників старостинського округу, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сухополов’янської сільської ради, Центру соціальних служб сільської ради, КЗ «Центр культури та дозвілля» сільської ради,  амбулаторії загальної практики сімейної медицини  були виконані роботи  про прибиранню центральної частини с.Манжосівка, а саме: прилеглих територій до адмінбудівлі старостату, амбулаторії, Меморіалу Слави тощо. Цього дня тут також працювала спеціалізована техніка комунального підприємства «Добробут».

Роботи  з благоустрою  у Дідовецькому старостаті!

04 квітня 2024 року у рамках проведення весняного місячника з благоустрою на території населених пунктів Сухополов’янської сільської ради за участю працівників закладів культури громади були виконані роботи з  прибирання  території навколо  садиби  видатного історика  та письменника Миколи Костомарова в с.Дідівці ( Дідовецький старостинський округ).  Зробимо нашу громаду чистою та комфортною!