КАРАНТИН НЕ КАНІКУЛИ І НЕ ПОЗАЧЕРГОВА ВІДПУСТКА!!! Це не час для пікніків і для зустрічей з рідними і друзями, особливо зараз коли ситуація в країні з кожним днем стає все більш критичною!

Найкращий захист від коронавірусу за будь-яких умов ЗАЛИШАТИСЯ ВДОМА!

Фото без опису

Особливо просимо звернути увагу ваших дітей на це просте та непорушне правило. #ЗалишайсяВдома – найпопулярніший хештег цієї весни! Бажано підкріплювати сказане власним прикладом!

Пікніки, вилазки на природу так само під забороною, як і скажімо походи до кафе чи ресторанів, наполегливо просимо вас утриматися від такого виду дозвілля, особливо зараз коли надворі стоїть суха, вітряна погода і поруч з пандемією коронавірусу можемо спровокувати страшне лихо – лісові пожежі, і якщо вірусну загрозу всі сприймають не дуже серйозно і сподіваються що «пронесе», то вогонь не пощадить нікого.

Використайте час карантину з користю: почитайте улюблену книгу, чи подивіться телесеріал, проведіть час з дітьми, зробіть те, на що ніколи не вистачало часу, якщо задуматися то в кожного є якесь заняття яке завжди відкладалося напотім.

Похід у магазин, чи аптеку лише за крайньої необхідності – у масках і рукавичках! (як зробити маску в домашніх умовах можна дізнатися тут- https://kanalukraina.tv/ua/news/koronavirus-vazhno-znat-kak-sdelat-medicinskuyu-masku-v-domashnih-usloviyah).

Подбайте про стареньких, по максимуму забезпечте їх всім необхідним: ліками, продуктами, інформаційними матеріалами, але головне – мінімум контактів, залишайте куплене біля будинку!

І наостанок, найголовніше ми повинні бути згуртованими та відповідальними, тепер уже не лише за власне здоров'я, а й за здоров'я свого оточення і не важливо хто в це коло входить, діти, батьки, брати, сестри, колеги чи просто випадкові знайомі, ми повинні навчитися поважати один одного, захворів - #ЗалишайсяВдома, приїхав з іншої країни – 14 днів #ЗалишайсяВдома, контактував з хворим #ЗалишайсяВдома!

І взагалі давайте посидимо вдома, щоб після закінчення карантину ми знову в повній мірі змогли насолоджуватися життям!