Засідання робочої групи щодо протидії розповсюдженню коронавірусу COVID-19 на території Сухополов’янської сільської ради

Дата: 01.04.2020 21:16

1 квітня сільський голова Денис Росовський провів засідання робочої групи щодо протидії розповсюдженню коронавірусу COVID-19 на території Сухополов’янської сільської ради.

У засіданні групи прийняли участь заступник сільського голови Сергій Проценко, секретар сільської ради та виконавчого комітету Ольга Євтушенко, в.о. старости Заїздського старостинського округу Ніна Свистун, в.о. старости Дідовецького старостинського округу Ірина Шуляк, генеральний директор Комунального некомерційного підприємства «Прилуцька центральна районна лікарня» Прилуцької районної ради Чернігівської області Володимир Колейко, заступник директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Прилуцького району» Прилуцької районної ради Чернігівської області Наталія Степашко, провідний фахівець Прилуцького МРВ УДСНС України у Чернігівській області Віталій Сердюков, головний спеціаліст відділу по дотриманню санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби у Чернігівській області Людмила Самойленко, голова постійної комісії з гуманітарних питань, прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту сільської ради, депутат Сухополов’янської сільської ради Віталій Лічман.

Члени робочої групи обговорили питання щодо закладів охорони здоров’я до прийому хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, ситуацію на території ОТГ у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби, стан здійснення заходів сільською радою щодо запобігання поширення коронавірусу на території громади. самоізоляції громадян, що повернулися із-за кордону та порушують правила самоізоляції, необхідності дезінфекції всіх приміщень. Особливу увагу було приділено алгоритму дій у разі підтвердження наявності захворювання на території громади.
Тільки тоді, коли ми всі будемо свідомо дотримуватися умов карантину: і ті, хто приїхав із-за кордону, і ті, які перебувають на території нашої країни, - тільки разом ми можемо не допустити масового поширення коронавірусної хвороби.