Відповідальність за порушення правил карантину при коронавірусі

Дата: 07.04.2020 07:32

На сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини  оприлюднено інформацію, яка наглядно роз’яснює про адміністративну та кримінальну відповідальність, передбачену за порушення правил карантину та розповсюдження коронавірусної інфекції Covid-19

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила зміни до законодавства, якими вводиться адміністративна та кримінальна відповідальність за порушення правил карантину та розповсюдження коронавірусної інфекції Covid-19.

Крім того, відповідно до розпорядження Кабінету міністрів вводяться обмеження на пересування між містами і регіонами, а також встановлюються обмеження у користуванні міським громадським транспортом.