Адресна допомога незахищеним верствам населення Прилуччини

Дата: 13.04.2020 14:45

Міністерство соціальної політики та корпорація «АТБ» з метою соціального захисту найбільш незахищених громадян у період карантину у зв’язку з коронавірусною інфекцією COVID-19 запустили спільний благодійний проект адресної допомоги найбільш вразливим верствам населення (громадянам віком понад 80 років, громадянам похилого віку, які потребують догляду, особам з інвалідністю) у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного споживання.

Для реалізації цього проекту компанія «АТБ-Маркет» виділила 100 млн. грн. Усього в регіони України передадуть понад 570 тисяч продуктових наборів (крупи, макарони, цукор, сіль, рослинне масло, лимони, печиво, чай та інше).

Таку допомогу в кількості 1749 наборів почали отримувати і жителі Прилуцького району. Доставку продуктових наборів і товарів повсякденного споживання здійснюють соціальні робітники та старостинські округи об’єднаних територіальних громад району. Сухополовянська сільська рада об’єднаної територіальної громади отримала 492 набори, зокрема з них: Білорічицький старостинський округ 29, Дідовецький старостинський округ 41, Заїздський старостинський округ 64, Замостянський старостинський округ 35, Знам'янський старостинський округ 11, Канівщинський старостинський округ 16, Колісниківський старостинський округ 12, Лісовосорочинський старостинський округ 16, Мазківський старостинський округ 12, Малківський старостинський округ 40, Нетяжинський старостинський округ 7, Охіньківський старостинський округ 26, Піддубівський старостинський округ 10, Переволочнянський старостинський округ 57, Погребівський старостинський округ 10, Рудівський старостинський округ 32, Ряшківський старостинський округ 26, Смоський старостинський округ 13 та адміністративний центр Сухополовянської сільської ради 35.

Величезна подяка від Сухополовянської сільської рада об’єднаної територіальної громади за надану допомогу.

Роботу у даному напрямку буде продовжено.