Маски для соціальних працівників!

Дата: 15.04.2020 19:08

Щирі слова подяки сьогодні заслуговують соціальні працівники, які в умовах карантину продовжують надавати послуги підопічним соціального закладу, а також тим громадянам, які за станом здоров’я через поважний вік потребують допомоги у доставці продуктів та ліків. Тому 15 квітня сільський голова Денис Росовський відвідав Прилуцький районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та передав 300 захисних масок для соціальних працівників даної установи. Придбання масок здійснено за підтримки громадського діяча, голови громадського руху "Оновлення" Сергія Коровченка та ВО "Батьківщина". Величезне спасибі від громади за надану допомогу.