Привітання медпрацівників до Великодніх свят!

Дата: 20.04.2020 13:47

16-17 квітня напередодні свята Великодня сільський голова Денис Росовський відвідав заклади медицини громади у селах Білорічиця, Погреби, Знам'янка, Мазки, Пологи, Рудівка, Нетяжино, Заїзд, Канівщина, Малківка, Охіньки, Переволочна, Смош, Ряшки, Лісові Сорочинці, Колісники, Сухополова та Прилуцьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини для забезпечення їх безконтактними термометрами.
У черговий раз висловлюємо подяку за придбання для громади медичних приладів лідеру громадського руху "Оновлення" Сергію Коровченку та ВО "Батьківщина".
Робота спрямована на підтримку закладів охорони здоров'я громади щодо протидії COVID-19 буде продовжена. Бережіть своє здоров'я.
Окреме спасибі генеральному директору ПрАТ "Прилуцький хлібозавод" Людмилі Супруненко та директору ТОВ "Прилуцький хлібодар" Миколі Супруненку за пасхальні смаколики для працівників медицини громади. Низький Вам уклін.