До уваги жителів Прилуцького району щодо обмежень в поминальні дні!!!

Дата: 23.04.2020 19:48

Відповідно до статей 30,40,41 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», статті 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Головного державного санітарного лікаря України «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні» від  21.04.2020 року № 11 (https://cutt.ly/nyrBKjA) та з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби в місцях масового скупчення людей, рекомендується не відвідувати кладовища в поминальні дні, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

За інформацією головного спеціаліста з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації