Продовжуємо роботу по забезпеченню медичних закладів громади засобами захисту

Дата: 27.04.2020 21:10

На виконання розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Андрія Подорвана місто Прилуки визнано осередком спалаху інфекційної хвороби.
З урахуванням цього 27 квітня поточного року на території громади продовжено роботу по забезпеченню 21 медичного закладу громади, де працює 65 медичних працівників, включаючи Прилуцьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини, засобами захисту: захисними костюмами, респіраторами, медичними халатами, деззасобами, захисними окулярами та захисними масками.

Крім цього, для забезпечення пільгових категорій громадян, що проживають на території Сухополов’янської ОТГ, зокрема, інвалідів 1 групи, дітей з обмеженими можливостями, тяжко та онкохворих, тощо було виділено 300 продуктових пакетів.
За надану допомогу висловлюємо щиру подяку Народному депутату України Валерію Дубілю, Всеукраїнському об’єднанню «Батьківщина» та голові громадського руху «Оновлення» Сергію Коровченку.