МІЖНАРОДНА ДОПОМОГА ДЛЯ ГРОМАДИ!!!

Дата: 08.06.2020 19:42

Міжнародний благодійний фонд «Карітас України», що входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі, за підтримки програми «U-LEAD з Європою» (на підставі Угоди між Урядом України та Європейською комісією про фінансування заходу «U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку – друга фаза» від 08.07.2019 року) реалізує Проєкт «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19».

15 травня 2020 року Сухополов’янською ОТГ на адресу генерального секретаря Карітас України Дзвенислави Чайківської надіслано запит про надання благодійної допомоги у вигляді захисних та санітарно-гігієнічних засобів для забезпечення медперсоналу медичних закладів, які знаходяться на території громади.

У зв’язку з цим, з метою запобігання поширенню на території ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19 та захисту населення в умовах надзвичайної ситуації, 8 червня 2020 року наша громада отримала на безповоротній та безоплатній основі благодійну пожертву у вигляді набору засобів індивідуального захисту та дезінфекції, які у подальшому будуть розповсюджені серед медичного персоналу.

Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» надав для громади 440 медичних захисних масок, 30 захисних костюмів, 3 літри рідкого дезінфекційного засобу, 5 літрів антисептичної рідини для рук, 8 захисних прозорих окулярів, 16 респіраторів, 800 пар оглядових нестерильних рукавичок, 1 безконтактний інфрачервоний термометр.

Величезне спасибі за надану допомогу.