Служба зайнятості відновлює особистий прийом!!!

Дата: 28.07.2020 19:13

З 27 липня відновлюється особистий прийом клієнтів безпосередньо у приміщенні Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

Тим, хто буде особисто відвідувати філію, необхідно знати:

• відвідувачі допускатимуться до офісного приміщення тільки в респіраторі або захисній масці;

• прийом здійснюватиметься виключно за попереднім записом з дотриманням часового інтервалу, який дозволяє виключити контакт між відвідувачами;

• очікування відбуватиметься ззовні приміщення з дотриманням принципів соціального дистанціювання (1,5 м);

• при вході до приміщення необхідно зробити дезінфекцію рук (у спеціально організованому для цього місці).

Також нагадуємо, що безробітні, які були зареєстровані під час карантину дистанційно, повинні при особистому відвідуванні надати оригінали своїх документів.

За інформацією Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.