Квіти воїнам-визволителям!!!

Дата: 10.05.2021 14:52

У День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні працівники адміністративного центру Сухополов'янської ОТГ та місцеві жителі Радько Петро Андрійович і Ромашко Павло Миколайович поклали квіти до пам'ятника воїнам-визволителям в с. Сухополова. Також відвідали могилу земляка, учасника бойових дій на Сході України Сергія Безгубченка.
Присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять тих, хто поліг в бою, помер від фронтових ран, тих, чиє життя безжально відібрала війна.
Українцям є на кого орієнтуватися і кому дякувати. Низький уклін усім, хто боронив і зараз захищає свою країну.
Бажаємо Вам, шановні ветерани й сьогоднішні захисники, Божого благословення, міцного здоров’я і довголіття, бадьорості духу, добра, радості, незламного гарту, родинного затишку, злагоди й шани людської!
А усім нам світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та мирного неба у квітучій Україні!