Покладання квітів!

Дата: 10.05.2021 18:36

У День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні сільський голова Денис Росовський спільно зі старостою Малківського старостинського округу Сергієм Крашіненко поклали квіти до пам'ятника воїнам-визволителям у с. Малківка.
Усі ми у невичерпному боргу перед тими, хто віддав у тій війні свої життя, чия юність та молодість були перервані та покладені на вівтар перемоги. Ми пам'ятаємо жахи військового лихоліття з розповідей наших дідів, а сьогодні особливо цінуємо та розуміємо ціну мирного життя.
Наш земний уклін усім, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував Україну. Щира вдячність сердець і пам’ять про величний подвиг захисників житиме!
Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!