З Днем Миколи Чудотворця!

Дата: 21.05.2021 22:21

"В кожнім році два Миколи: на першого Миколи не буває холодно ніколи, а на другого Миколи не буває тепла ніколи», — каже народне прислів’я. День Миколи весняного щороку відзначають 22 травня. За переказами саме в цей день мощі святого перенесли з міста Міри до міста Барі, щоб врятувати їх під час нападу ворогів. Для українців Микола Чудотворець завжди був найбільш шанованим та відомим святим. Його вважають захисником для дітей, особливо сиріт.
Сердечно вітаємо жителів громади з великим християнським святом. Нехай Микола Чудотворець завжди охороняє Ваші домівки від зла і бід, приносить благополуччя і любов, захищає в дорозі і подорожах, чує Ваші молитви і наповнить життя великими і маленькими чудесами!