Про участь у обласному конкурсі „Кращий товар Чернігівщини” - 2021

Дата: 21.05.2021 12:49

Повідомляємо, що на виконання заходів Комплексної Програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівської області на 2021-2027 роки „Чернігівщина конкурентоспроможна”, затвердженої рішенням другої (позачергової) сесії Чернігівської обласної ради восьмого скликання від 26.01.2021 № 5-2/VIIІ (із змінами), в області з 18 травня по 05 липня (включно) 2021 року проводиться щорічний обласний конкурс „Кращий товар Чернігівщини” - 2021 (далі - Конкурс).

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб взяти участь у Конкурсі, з умовами та строками проведення Конкурсу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Чернігівської обласної державної адміністрації в рубриці „Чернігівщина, купуй рідне” (або за посиланням: https://cg.gov.ua/web_docs/1/2019/07/docs/%D0%94%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BA%207.docx).

Відділ економіки та інвестицій сільської ради