Завершення навчальних зборів!

Дата: 27.05.2021 16:24

26 травня заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Ромашко прийняв участь в урочистому завершенні навчальних зборів з територіальної оборони та вручив учасникам навчань грамоти Сухополов'янської громади.
Кращі з резервістів отримали грамоти командира Військової частини А7330 Юрія Кузьменка і грамоти т.в.о. командира військоперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України генеральна-майора Петра Ромагайла.
За допомогу у організації та проведенні навчальних планових зборів з територіальної оборони у Прилуцькому районі подяками голови Прилуцької райдержадміністрації Геннадія Луценка та Військового комісара Прилуцького об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Івана Черняка нагороджено Сухополов'янського сільського голову Дениса Росовського.