За інформацією управління Держпраці у Чернігівській області з 01.07.2021 року відповідно до пункту 21 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної  небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 року №1107, впроваджено реєстрацію декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці через Портал електронних сервісів Міністерства економіки України.

Опис послуги:

Назва послуги: Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці

Адміністративний збір: Безоплатно

Строк надання послуги: 5 робочих днів

Результат надання: Реєстрація декларації

Способи отримання результату: Виконання робіт підвищеної небезпеки, експлуатація (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки здійснюються роботодавцем, виробником або постачальником на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці. Декларація за встановленою формою згідно з додатком 8 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки подається у двох екземплярах, за місцезнаходженням юридичної особи або фізичної особи - підприємця не пізніше ніж за п’ять робочих днів до початку виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги:

Закон України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності"

- Закон України "Про охорону праці"

- Постанова Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 № 1107 "Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки"

- Постанова Кабінету Міністрів України від 03.02.2021 № 77 "Про затвердження переліку машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України"

Необхідні документи:

Декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці.

Де отримати послугу:

Послуга надається територіальними органами Держпраці в електронному вигляді та через центри надання адміністративних послуг за місцем державної реєстрації суб’єкта звернення:

Управління Держпраці у Чернігівській області, WEB-сайт: https://goo-gl.su/E7Ub

Послуга надається в електронному вигляді.