Отримання слухового апарату

Дата: 11.10.2021 16:42

Громадська організація „Міжнародний фонд „Взаєморозуміння і толерантність” протягом 2021 року здійснює в Україні програму надання медичної допомоги покращення життєвої ситуації колишніх українських жертв нацистських переслідувань шляхом поліпшення їхнього фізичного та психоемоційного стану. Допомога надається колишнім в’язням нацистських таборів, гетто, нацистських тюрем, примусовим працівникам промисловості та сільського господарства, дітям, які були вивезені разом з батьками, у т.ч. дітям, народженим у неволі. Проект фінансується німецьким  Фондом “Пам’ять, відповідальність і майбутнє” (EVZ).

За ініціативи Сухополов’янської сільської ради, для отримання слухового апарату мешканкою села Смош  Литвиненко Ганною Кирилівною, яка насильно була вивезена в роки другої світової війни до Німеччини і працювала на примусових роботах в промисловості, направлений пакет документів до Громадської організації „Міжнародний фонд „Взаєморозуміння і толерантність”. Слуховий апарат Ганна Кирилівна отримала на початку жовтня 2021 року. То ж  побажаємо їй  здоров’я та довгих років життя.